Magazin Haberleri » Dedikodu » Ferdi Tayfur’un kızı: “Babam başka kadına gittiyse annemde de hata var”

Ferdi Tayfur’un kızı: “Babam başka kadına gittiyse annemde de hata var”

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, bir röportajda babasının annesinden ayrılıp başka bir kadına gitmesi ile ilgili konuşmasında “Kimseyi tek taraflı suçlayamazsın. Babam başka kadına gittiyse annemde de hata var.” dedi. Detaylar haberimizde…


Ünlü sanatçılar Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur,  Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a verdiği röportajda babasının annesini bırakıp başka bir kadına gitmesi ile ilgili “Babamın başka bir kadına gitmesinde belki annemin de payı vardır. Kimseyi tek taraflı suçlayamazsın” diye konuştu.

Tuğçe Tayfur’un röportajından dikkat çeken detaylar şu şekilde…

Anneniz gibi aldatılma korkusu yaşıyor musunuz?

İlk başlarda yaşadım. Ama bu yuvayı korumak için özel bir şey yapmıyorum. Anı yaşıyorum. Aldatacak adam sen ne yaparsan yap aldatır.

Anne ile babanızın neden resmi nikahı yoktu? Babanız ilk eşinden hiç boşanmadı.

Annem 30 yıl boyunca istemez mi? Resmi nikahı olsun çok istedi. Ama babam ilk kızları sebebiyle, onlara şemsiye olsun diye boşanmadı.

Ee, siz kız çocuğu değil misiniz? Kendinizi değersiz hissetmediniz mi?

İşte… Problem de ordan çıktı. ‘Bana neden şemsiye olmuyor, beni garanti altına neden almadı?’ diye sorun çıkardım. Ama sonra bakıyorum, olay şemsiye vs. değil. Annem öyle yaşamaya razı olmuş.

Babanız annenizle bir şeyler yaşamaya başladığında ilk eşini aldatmış oluyor…

Annem babamın Zeliha Hanım’la evli olduğunu bilmiyormuş. Öğrenince de ayrılmak istemiş. Fakat babam ‘Ayrı yaşıyoruz’ diyerek ikna etmiş. ‘Rica ediyorum, nikah kalsın’ demiş. Annem de kabul etmiş. Yani annem bir aldatma tarafı değil, babam zaten ayrıymış.

Babanızın öteki eşleriyle görüşüyor musunuz?

Hayır, onlar benim muhatabım değil.

Anneniz babanıza kırgın mı?

İnanır mısın, annem hiç anlatmaz böyle şeyleri. Hiç konuşmuyoruz. Bu defterleri kapattı. 30 senenin verdiği bir şey, sonuçta aldatılmış bir kadın var. Mutlaka kırgındır. Ama babam da kırgındır.

Anlamadım?

Babam da anneme belki kırgındır. Annemin de ona veremediği şeyler vardır. İlişkiler karşılıklı, kimseyi tek taraflı suçlayamazsın. Babamın o kadına gitmesinin de bir sebebi vardır. Bazıları çapkın olduğu için yapar, ama babam öyle değil.

“HİÇBİR ŞEY KARŞILIKSIZ DEĞİLDİR”

Ferdi Baba’nın evden gitmesinde, annenizin de hataları var mıydı?

Annemin muhafazakar hayatı tercih etmesi ya da ne bileyim başka şeyler sebep değil. 30 yıl sonra artık paylaşacakları bir şey kalmamış olabilir. Sen bir adamla 30 yıl ne konuşursun, düşünsene?

Yani suç babanızda mı?


Hayır, hiçbir şey karşılıksız değildir diye düşünüyorum. Yani bizimkilerin ayrılmasında annemin de hatası vardır.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Nil Derya

Nil Derya

İlginizi Çekebilir

Nilüfer'in İtirafı!

Nilüfer’in Takipçilerine Büyük İtirafı!

Türk pop müziğinin usta sanatçılarından şarkıcı Nilüfer, sosyal medya sayfasından bir Tbt paylaşarak magazin gündeminde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir