Ana SayfaÜnlülerDemet Özdemir ve Oğuzhan Koç'tan Yeni Paylaşım

İlgili Postlar

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan Yeni Paylaşım

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile oyuncu Demet Özdemir, iki yıllık beraberliklerini 28 Ağustos 2022 tarihinde evlilikle taçlandırmıştı. Görkemli bir düğünle dünyaevine giren ünlü çift, ardından balayında yorgunluk atmıştı. Şimdilerde evliliğin tadını çıkaran Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’tan yeni paylaşım geldi.

“Öyle Dünyayı Kurtaramazsınız”

Özdemir, geçtiğimiz günlerde L’officiel dergisine verdiği röportajda da aşk hakkında konuşmuştu. Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslenmişti:

Üzülmekten veya kırılmaktan korktuğunuz için duygularınızı saklamayın. Paylaşmadan içinize gömdüğünüz aşkın hiçbir kıymeti yok. Öyle dünyayı kurtaramazsınız, benden söylemesi.

“Galiba Merakımız Kalmadı”

Aşkın da artık ‘tüketilebilen bir ürüne dönüştüğünü’ söyleyen ünlü isim, “Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor” ifadelerini kullanmıştı.

“Projemizi İzleyiciye Emanet Ediyoruz”

30 yaşındaki Demet Özdemir, önceki günlerde ise dijital bir platformda yayınlanan ‘Dünyayla Benim Aramda’ adlı dizisinin bir otelde gerçekleşen ön gösterimine katıldı. Özdemir’in yanı sıra Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan ve Metin Akdülger gibi oyuncuları bir araya getiren dizi, ön gösterimde izleyenlerden büyük beğeni topladı.

Gecede dizinin oyuncuları basının karşısına geçerek yapımla ilgili düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

Dünyayla Benim Aramda’nın hepimiz için büyük önemi var. Çok çalıştığımız ve her anından da çok keyif aldığımız bir süreç geçirdik. Dizimizi izleyenlerin 8 bölümlük hikaye boyunca kendi hayatlarından kesitler bulacağına inanıyoruz. Bu bir aşk hikayesi değil, ilişki hikayesi… Projemizi artık izleyicilerimize emanet ediyoruz.

Demet Özdemir: Sevgi Varsa Denemeye Değer

Basın mensupları ile bir araya gelen oyuncular dizi hakkında görüşlerini ve nasıl bir karaktere can verdiklerini de anlattı. Bir muhabirin Demet Özdemir’e; “Biten bir ilişki tekrar canlandırılabilir mi?” sorusunu yöneltmesi üzerine, ünlü isim şu cevabı verdi:

Önemli olan niyet bence. Eğer bir taraf gerçekten istiyorsa ve sevgi varsa, denemeye değer.

Güzel oyuncu, ayrıca kıskanç biri olmadığını da belirtti.

Dizi, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler