Ana SayfaDedikoduDemet Özdemir'den Sosyal Medya İtirafı Geldi

İlgili Postlar

Demet Özdemir’den Sosyal Medya İtirafı Geldi

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile iki yıllık mutlu birlikteliğini evlilikle taçlandıran Demet Özdemir, şimdilerde balayının tadını çıkarıyor. Geçtiğimiz gün tatilden karelerini takipçileriyle paylaşan güzel oyuncu, L’officiel dergisine röportaj verdi. Aşk hakkında konuşan ve üzülmekten korktuklarını için aşkını gizleyenlere seslenen Demet Özdemir’den sosyal medya itirafı geldi.

Dalga Konusu Oldu

Geçtiğimiz haftalarda görkemli bir törenle hayatlarını birleştiren oyuncu Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç, adeta yılın düğününe imza atmıştı. Aileleri ve yakın dostlarının katıldığı törende üç farklı gelinlik giyen oyuncunun ilk seçimi sosyal medyada gündem olmuştu. Özdemir’in gelinliği halı kaydırmaza benzetilmişti. Oğuzhan Koç’un da ayakkabıları de çok konuşulmuştu. Şarkıcının kalın tabanlı ayakkabılarına yorum yağmıştı.

“Sonsuza Dek Mutlu Yaşamışlar”

Yaklaşık iki yıllık birlikteliğin ardından nikâh masasına oturan Koç’tan düğün sonrası ilk paylaşım gelmişti. 37 yaşındaki şarkıcı, eşi ile birlikte çekilen fotoğrafını, “Ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar” mesajını yayınlamıştı.

 Balayı Pozuna Beğeni Yağmuru

Günlerdir düğün haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, 15.5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından balayı karelerini yayınlamıştı. Eşi ve kendisinin fotoğraflarına kalp emojisiyle birlikte “Balayı” notunu düşen Demet Özdemir’e, bir saatte yüzlerce yorum ve 250 binden fazla beğeni gelmişti.

“Öyle Dünyayı Kurtaramazsınız”

Şimdilerde eşi Koç ile birlikte tatilin tadını çıkaran Demet Özdemir, L’officiel dergisine verdiği röportajda aşk hakkında konuştu. Oyuncu, üzülmekten korktuğu için aşkını gizleyenlere seslendi. Özdemir, konuyla alakalı şöyle dedi:

Üzülmekten veya kırılmaktan korktuğunuz için duygularınızı saklamayın. Paylaşmadan içinize gömdüğünüz aşkın hiçbir kıymeti yok. Öyle dünyayı kurtaramazsınız, benden söylemesi.

Aşkın da artık ‘tüketilebilen bir ürüne dönüştüğünü’ söyleyen ünlü isim, “Tüketim adı altında bahsettiğimiz hiçbir şey, içinde aşkı ve sevgiyi barındırmıyor. Olsa olsa beğeni, etkilenme veya vakit geçirmek olabilir. Galiba merakımız kalmadı. Yitip gitti. Her şey elimizin altında, anında ulaşılabilir durumda. Bir de yara almaktan korkanlar kulübü var tabii. Üyelerine geçmiş olsun. Üstüne üstlük yetersizlik hissi de eklenince, yaşanan şey aşkın yanına yaklaşamadan basıp gidiyor” ifadelerini kullandı.

Demet Özdemir, “Aşk ve sevgi, kabulden geçiyor. Yargılamadan, çekip gitmeden önce karşı tarafın sevgiyle nasıl tanıştığına bakmak, çocukluğuna inmek gerekiyor. Sevmiyor değildir, belki gerçekten sevemiyordur, kim bilir” dedi.

Demet Özdemir’den Sosyal Medya İtirafı Geldi

Sosyal medyadaki yorumların kendisini etkilediğini itiraf eden oyuncu, konuyla ilgili; “Başlarda çok sinirleniyordum, nihayet başa çıkmayı öğrendim. Takmıyorum diyemem. Bazen üzüldüğüm anlar oluyor. Şahsıma yapılan kırıcı yorumlar bir tarafa, görüp okuyacağımızı bile bile insanların bu denli kötülük kusabilmesi asıl üzüntüm. Nihayetinde herkes kendini yansıtıyor. Yansıyanlar üzücü” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler