Ana SayfaÜnlülerDemet Akalın'a ünlüler dünyasından destek yağıyor

İlgili Postlar

Demet Akalın’a ünlüler dünyasından destek yağıyor

Demet Akalın’a ünlüler dünyasından destek yağıyor… Dün, altı yıllık evliliğini noktalayan ünlü şarkıcı Demet Akalın, ünlü dostlarından destek gördü. Demet Akalın’a sanat camiasından destek paylaşımları yağdı. Akalın, zor günlerinde sanat camiasından tam destek gördü. Hangi ünlü isimler yaptıkları paylaşımlar ile Demet Akalın’a destek verdi? Neler yazdı? İşte o isimler ve paylaşımları…

Demet Akalın, boşandığı Okan Kurt’u tamamen sildi

Demet Akalın altı yıllık evliliğini bitirdi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün evine gelen haciz memurları ile birlikte şok yaşadı. Evindeki birçok eşyası haczedilen Demet Akalın, yaşadığı büyük karşısında boşanma kararı aldı. Dün, saat 16:00 sularında gerçekleşen boşanma davası neticesinde Demet Akalın ve Okan Kurt’un altı yıllık evlilikleri sona erdi. Dava neticesinde, Akalın ve Kurt’un ortak kızları Hira’nın velayeti anne Demet Akalın’a verilirken, taraflar birbirinden karşılıklı olarak nafaka ya da tazminat talep etmedi.

Demet Akalın kimdir?

Ünlü dostlarından Demet Akalın’a destek

Okan Kurt ile altı yıllık evliliğini haciz sorunları ile birlikte tek celsede sonlandıran Demet Akalın, ünlü dostlarından destek gördü. Ünlü isimler, sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar ile Akalın’a desteklerini gösterdiler. İşte o ünlü isimlerin bazıları ve yaptıkları paylaşımlar:

Okan Kurt kimdir?

Deniz Akkaya

Sevin çok sevin ya da sevmeyin bugün yıkılan bir yuvanın arkasından binlerce yorum yapılıyor, sanki herkes ak kaşık sanki herkes bembeyaz bir sayfa… Ben bunu bilir bunu söylerim; vicdanlı ve dost kadındır Demet, bugünler onu güçlendirecek….

Özgür Aras

Kınanızı yakarsınız artık! Mutsuzlukla beslenen , birilerinin mutsuzluğuna sevinenler hadi yakın kınanızı !

Esra Erol

Hayatta her şey olur, yaşam varsa çare de vardır. Sen evladın için en iyisini bilirsin. Geçer bugünler Allahın izniyle

Ebru Polat

O kadar güzel bir aile ki onlar. Sevgi dolu, aşk dolu… Hepimiz insanız, hepimizin başına haklı veya haksız durumlar gelebiliyor. İnsanlarla ilgili birşeyler yazarken; Düşmez Kalkmaz bir Allah bunu unutmayın. Ticaret bu bugün batarsın yarın çıkarsın. Canı sagolsun. Her şey elbet güzel olacak, çünkü Demet 25 yıl onun bunun sırtından değil kendi tırnaklarıyla çalışıp buralara gelmiş bir insan ve Okan da karakterli, onurlu bir adam. Ortada bir aile var ve en önemlisi de bir çocuk.. Bu durumlarda köstek değil destek olun. Siz sevenlerimden de Demet’e destek mesajları atmanızı bekliyorum. Demet& Okan & Hira sizleri cok seviyorum her zaman yanınızdayız.

Niran Ünsal

Rabbim dağına göre kar verirmiş ve insan oğlunun taşıyamayacağı yükü vermezmiş. Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin, metanetini koru Allah’a emanet ol inşâALLAH Rabbim kalbine, ruhuna ve hayatına inşirâh nasip etsin Demet Akalın, fırsatın olursa oku iyi geliyor…

İnşirah suresi

İnşirah Suresi Kur’an’ın 94. suresidir. Mekke’de indirilmiştir. 8 ayetten oluşmaktadır. İnşirah Suresi, İslam inancına göre insanın sıkıntıların giderilmesini ve kalbinin ferahlamasını sağlar.

İnşirah Suresi Türkçe Okunuşu

Bismillahirrahmânirrahîm.
Elem neşrah leke sadrek
Ve vada’na ‘anke vizreke
Elleziy enkada zahreke
Ve refa’na leke zikreke
Feinne me’al’usri yüsren
İnne me’al’usri yüsren
Feiza ferağte fensab
Ve ila rabbike ferğab

İnşirah Suresi’nin Türkçe Meali (Anlamı)

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Senin için bağrını açmadık mı?
İndirmedik mi senden o yükünü?
O sırtında gıcırdamakta olan (ve bu şekilde sana eziyet veren) yükünü?
Senin şanını yüceltmedik mi?
Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var!
O halde boş kaldığında yine kalk yorul!
Ve ancak Rabbinden ümit et, hep O’na doğrul!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler