Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Demet Akalın Hadise-Ebru Güneş Geriliminde Tarafını Belli Etti

Demet Akalın Hadise-Ebru Güneş Geriliminde Tarafını Belli Etti

-

Ebru Gündeş ve Hadise arasında yaşanan gerilimde bir bir paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Hadise’nin Reza Zarrab ile ilişkisi olduğu yönündeki iddiaları Hadise reddederken, Ebru Gündeş sessizliğini hala koruyor. Seda Bakan, Derya Açıkgöz ve Murat Boz gibi isimler Hadise’nin yanında olurken Demet Akalın’da yaptığı paylaşımla tarafını belli etti. Detaylar haberimizin devamında….

Hadise Kimdir?

Ebru Gündeş kimdir?

Bana Bunu Yaşatanlara Hesabını Soracağım

Hadise hakkında çıkan Reza Zarrab ile ilişkisi olduğu yönündeki haberlerin ardından;

“Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” cümleleri ile sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.Demet Akalın Tarafını Belli Etti

Demet Akalın, Hadise-Ebru Gündeş geriliminde kimden yana olduğunu açıkladı. Akalın, aracıyla seyir halindeyken Ebru Gündeş’in ‘Aşık’ isimli şarkısını dinlediğini söyledi. Akalın, “Sesi en çok özlenen isim Ebru Gündeş” dedi.

Hadise ‘ye Bir Şok da MahkemedenBiz de Kadına Şiddet Bitmez

Şarkıcı Ebru Polat ise bu habere “Kulaktan dolma bir bilgiyle bir kadına yapılan iftiralar, hakaretler… Bizde kadına şiddet asla bitmez arkadaş.” yorumunda bulunarak Hadise’ye destek oldu.

İyi Giden Bir Kariyerden Birileri Rahatsız

Hadise’nin yakın dostu Seda Bakan ise yakın arkadaşı hakkında çıkan haberlerle ile ilgili; ‘Sevgili Hadise’ye karşı başlatılan karalama haberlerini kınıyorum. Bu da kadına şiddettir. Bu kadar iyi giden bir kariyer birilerini rahatsız etti galiba… Herkesin bir ailesi var. Lütfen yeter.’ demişti.

Şiddetle Kınıyorum

Derya Açıkgöz ablasının yanında olduğunu şu sözlerle dile getirdi; “Son günlerde ablam Hadise hakkında başlatılan karalama kampanyasını ve iftiraları şiddetle kınıyorum. Her koşulda kadına şiddete karşı duran ablamın böylesi bir şiddete maruz kalmasından dolayı çok üzgünüm. Bu şiddete maruz kalmayan, ablamın ve ailemin yanında olan herkese teşekkür ederim.”

Ne Olmuştu?

Geçtiğimiz günlerde Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açmış ve Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkileri olduğunu iddia etmişti. Çıkan haberlerin ardından Reza Zarrab ve Hadise arasında da bir ilişki yaşandığı ileri sürülmüştü. Hadise hakkında çıkan haberleri yalanlarken Ebru Gündeş sessizliğini koruyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Sedat Çapkınlıklarına Devam Ediyor

Camdaki Kız 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat İkili Oynamaya Devam...

0
Kanal D’nin yeni gözde dizisi Camdaki Kız’ın, 6. yeni bölümüyle 20 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Rafet, Sedat’a evlatlıktan ret ettiğini...
Seçil Gür'den Dikkat Çeken Açıklama

Seçil Gür’den Dikkat Çeken Açıklama