Ana SayfaÜnlülerHadise 'ye Bir Şok da Mahkemeden

İlgili Postlar

Hadise ‘ye Bir Şok da Mahkemeden

Son günlerde adının Reza Zarrab ile aşk dedikoduları olduğu iddialarıyla zor bir süreçten geçen Hadise ‘ye bir şok da mahkemeden geldi. Hadise hakkında çıkan haberlerin kaldırılması için mahkemeye başvurdu. Mahkeme ise Hadise’nin bu talebini reddetti. Detaylar haberimizin devamında…

Hadise Kimdir?

Ebru Gündeş kimdir?

Mahkeme Hadise’nin Talebini Reddetti

Hakkında çıkan haberlerin kaldırılması için Hadise, İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu. Şarkıcı çıkan haberlerin yalan olduğunu, bu nedenle erişime engellenmesini talep ederken hakimlik ise haberlerin basın özgürlüğü kapsamında olduğunu değerlendirerek talebi reddetti.

Bana Bunu Yaşatanlara Hesabını Soracağım

Hadise hakkında çıkan haberlerin ardından;

“Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım” cümleleri ile sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı.

Biz de Kadına Şiddet Bitmez

Şarkıcı Ebru Polat ise bu habere “Kulaktan dolma bir bilgiyle bir kadına yapılan iftiralar, hakaretler… Bizde kadına şiddet asla bitmez arkadaş.” yorumunda bulunarak Hadise’ye destek oldu.

İyi Giden Bir Kariyerden Birileri Rahatsız

Hadise’nin yakın dostu Seda Bakan ise yakın arkadaşı hakkında çıkan haberlerle ile ilgili; ‘Sevgili Hadise’ye karşı başlatılan karalama haberlerini kınıyorum. Bu da kadına şiddettir. Bu kadar iyi giden bir kariyer birilerini rahatsız etti galiba… Herkesin bir ailesi var. Lütfen yeter.’ demişti.

Şiddetle Kınıyorum

Derya Açıkgöz ablasının yanında olduğunu şu sözlerle dile getirdi; “Son günlerde ablam Hadise hakkında başlatılan karalama kampanyasını ve iftiraları şiddetle kınıyorum. Her koşulda kadına şiddete karşı duran ablamın böylesi bir şiddete maruz kalmasından dolayı çok üzgünüm. Bu şiddete maruz kalmayan, ablamın ve ailemin yanında olan herkese teşekkür ederim.”

Ne Olmuştu?

Geçtiğimiz günlerde Ebru Gündeş eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açmış ve Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkileri olduğunu iddia etmişti. Çıkan haberlerin ardından Reza Zarrab ve Hadise arasında da bir ilişki yaşandığı ileri sürülmüştü. Hadise hakkında çıkan haberleri yalanlarken Ebru Gündeş sessizliğini koruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler