Ana SayfaÜnlülerDemet Akalın delikanlı kız

İlgili Postlar

Demet Akalın delikanlı kız

Demet Akalın delikanlı kız… Önceki gün eşi Okan Kurt ile tek celsede boşanan ve son günlerde haciz haberleri ile gündemde olan Demet Akalın’a bir destek daha geldi. Demet Akalın, sosyal medyada büyük destek gördü. Demet Akalın ve boşanma haberleri hakkında destek veren kişilerden biri de Ahmet Hakan oldu. Detaylar haberimizde…

Demet Akalın boşanma sonrası ilk kez konuştu!

Demet Akalın’a bir destek de Ahmet Hakan’dan geldi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın önceki gün tek celsede biten altı yıllık evliliği ve eşi Okan Kurt ile ailesinin borçlarından dolayı yaşadığı haciz sorunu, son günlerin en çok konuşulan konularından oldu. Akalın’a, birçok isimden destek geldi. Bu isimlerden biri de Ahmet Hakan oldu. Başarılı gazeteci Ahmet Hakan, Demet Akalın ve boşanmasını köşesine taşıdı. İşte Ahmet Hakan’ın o yazısı…

Demet Akalın kimdir?

Kocasının işlerinin bozulması yeni değil.

Uzun, upuzun bir zamandır gündemde.

Uzun süredir…

Ahmet Hakan Kimdir?

– Alacaklılar kapıdaydı.

– Borçlar birikmekteydi.

– Çok ciddi bir sıkışmışlık söz konusuydu.

*

Ne yaptı Demet Akalın?

Hemen bırakıp gitmedi, anında kaçmadı, epey direndi, sürekli destek çıktı, hep yardımcı oldu, süreci uzattıkça uzattı, her zaman sahip çıktı, daima yanında durdu.

Yani boşanma aşamasına gelinceye kadar “delikanlıca davranış” denilen bütün davranışları sonuna kadar sergiledi.

Haksızlık etmeyelim, hakkını yemeyelim.

Neler olmuştu?

Okan Kurt’un aile şirketi olan Martaş Lojistik’in işleri üç yıl önce bozuldu. Zamanla şirketin borçları 150 milyon liraya kadar dayandı.

‘Bu borç sizi etkilemez’ dedi

Ama Okan Kurt, eşi Demet Akalın’a hep “Bu borç benim ve ailemin, seni hiç etkilemeyecek” diye sözler verdi. Demet Akalın da bu güvenceye dayanarak hep eşine destek oldu.

Ancak işler kötü gitti ve Demet Akalın’ın Beykoz’daki villasına haciz geldi. Eşyalara el konulurken Hira, ‘anne köpeğimi alacaklar mı?’ deyince , Demet Akalın küplere bindi. Çift önceki gün 6,5 yıllık evliliklerini 10 dakikada bitirdi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, önceki gün altı yıllık eşi Okan Kurt ile tek celsede boşandı. Ünlü çiftin büyük aşkı sadece on dakika süren bir dava ile noktalandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler