Ana SayfaDedikoduDayak yedi, fenomen oldu!

İlgili Postlar

Dayak yedi, fenomen oldu!

Dijitalleşen dünyada sosyal paylaşım platformlarında var olmak artık her şey demek! Sosyal medyada ‘Fenomen’ olmak ise epey zor. Milyoner Sevgilisinden Feci Şekilde Dayak Yiyen Genç Kız, Paylaştığı Fotoğrafla Fenomen Oldu! Nasıl mı?  Gelin tüm detaylara haberimizden birlikte bakalım.

Dayak yedikten sonra fotoğraf paylaştı!

22 yaşındaki Brezilyalı öğrenci Melissa, milyoner sevgilisinden dayak yedikten sonra her ayrıntısına kadar paylaştığı fotoğraflarla internette fenomen oldu.

Melissa kimdir?

Florida’da üniversite okuyan 22 yaşındaki Brezilya’lı öğrenci Melissa Gentz instagram hesabından bir fotoğraf paylaştığı için 25 yaşındaki milyoner işadamı erkek arkadaşı Erick Bretz tarafından feci bir şekilde dövüldü. Melissa, sosyla medya hesabından gördüğü şiddetin göstermek için morarmış gözleri ve çizikler içinde olan yüzünün fotoğrafını paylaştı. Şiddet fotoğrafını paylaşan genç kızın Instagram’daki takipçi sayısı birden artmaya başladı.

KAPIYI KAFASINDA KIRDI

Sevgilisinden dayak yiyen Melissa, paylaştığı fotoğrafta göğüs dekoltesinin çok açık olduğunu söyleyen erkek arkadaşının kendisini saçlarını çekip yere yatırdıktan sonra tekme atıp yumrukladığını ve hızını alamayıp kafasını kapıya vurduktan sonra saçlarını kestiğini söyledi. Melissa, evden kaçmayı başarıp polise sığındı, eve gelen polis, Bretz’i evde kanepe üzerinde yatarken gördü.

Önce dövdü sonra serbest bırakıldı!

Brezilyan’nın en zengin adamlarından bir tanesinin oğlu olan Bretz, eve gelen polis tarafından gözaltına alınmıştı. 22 yaşındaki Brezilyalı öğrenci Melissa, milyoner sevgilisinden dayak yedikten sonra her ayrıntısına kadar paylaştığı ve ona şidddet uygulayan  Bretz, gözaltından sonra kefaletle serbest bırakıldı.

Melissa’nın Takipçileri 200 bini aştı!

Günümüzde sosyal paylaşıom platformları yani sosyal medyalarımız bizim temsilimiz oldu. Yani sosyal paylaşım platformlarında ne kadar varsak gerçek hayatta da o kadar üne kavuşur olduk. 22 yaşındaki Brezilyalı öğrenci Melissa’ya bakacak olursak yaşadığı olumsuz olay onu genç yaşta fenomen etti. Artık binlerce kişi tarafından takip ediliyor! Daha önce İnstagram’da 2,000 takipçisi olan Melissa, fotoğrafları paylaştıktan sonra takipçi sayısı 218,000 oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler