Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Diziler 'Çukur'da Cem Adrian sürprizi!

‘Çukur’da Cem Adrian sürprizi!

-

Show Tv ekranlarının efsaneleşen dizisi Çukur 3. sezon 16. yeni bölümüyle 13 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelecek. Dizinin son bölümünde; Cumali hastaneye yapılan polis baskınından son anda kurtulur. Vartolu, paket kod adı çocuğu yok etmek isteyen adamlara karşı canı pahasına savaşır ve çocuğu ailesine teslim edip babasının öldürüldüğü anların kayıtlı olduğu videoyu alır. Yamaç, gücünü büyütmek için külçe altınların yerini bulup onları alır. Ancak altınların sahibi tahmin ettiğinden daha güçlü biri çıkar. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Vartolu babasının katilinin kim olduğunu öğreniyor. Bu olaylardan sonra efsaneleşen Çukur dizisi yeni sürprizi ile ekranlara yansıyor. ‘Çukur’ dizisinin yeni bölümünde izleyicileri Cem Adrian sürprizi bekliyor. ‘Vartolu’ ile ‘Saadet’in uzun süre sonra ilk defa buluşacakları dakikalara Adrian, şarkısıyla eşlik edecek. ‘Çukur’un yeni bölümü, 13 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

'Çukur'da Cem Adrian sürprizi!
‘Çukur’da Cem Adrian sürprizi!

Vartolu Babasının Katilinin Kim Olduğunu Öğreniyor!

Çukur 3. sezon 16. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Vartolu flaş diski izleyip izlememekte kararsızlık yaşıyor. Yamaç ise bir an evvel Vartolu’nun gerçeği öğrenmesini istiyor. Vartolu sonunda videoyu açıyor ve Yamaç’ın babasını vurmak zorunda kaldığı dakikaları izliyor. Sinirinden televizyonu paramparça eden Vartolu şimdi ne yapacak?

Çukur 3. sezon 16. bölüm 1. fragmanı….

‘Çukur’da Cem Adrian sürprizi!

‘Çukur’ dizisinin yeni yıl arasından sonra ekrana gelecek ilk bölümünde, sevilen müzisyen Cem Adrian, konuk oyuncu olarak izleyicilerle buluşacak. Kalbim Çukurda’nın yanı sıra Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme, Sen Gel Diyorsun ve Ela Gözlüm’ gibi birçok şarkısıyla Çukur’un geçmiş bölümlerinde yer alan Adrian, ‘Vartolu’ ile ‘Saadet’in uzun zaman sonra ilk defa buluştukları sahnede yer alacak Çekimler sırasında keyifli anların yaşandığı sette Cem Adrian, Erkan Kolçak Köstendil ve Boncuk Yılmaz ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

'Çukur'da Cem Adrian sürprizi!
‘Çukur’da Cem Adrian sürprizi!

ÇUKUR 3. SEZON 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Efsun, Azer’in Yamaç’ı öldürmeyi bir türlü becerememesi sonucu olaya el atar. Azer’in topladığı Çukur’un bütün düşmanlarına kendini tanıtır ve Yamaç’a karşı güçlerini birleştirerek külçe altınları ortaya çıkarır. Mahsun’un geri gelmesiyle Yamaç onunla büyük bir yüzleşme yaşar. Mahsun, Yamaç’tan kendisini affetmesini ister ve sırf bu nedenle Yamaç’ı gölgesi gibi takip edip onun hayatını kurtarır.

Mahsun, buna Sena için yaptığını söyler. Ancak Mahsun’un Sena’nın adını ağzına almasına çok sinirlenir. Mahsun, Yamaç’a kendisini affettirmek için adam bile öldürür. Ama Yamaç, yine de onu affetmez. Cumali, polislere yakalanma tehlikesi yaşar. Vartolu, babasının ölüm videosunu almadan Almanya’dan dönmek istemez. Paket çocuğu yok etmek isteyen adamları karşısına alıp onu dazlaklara teslim edip flaş belleği almayı başarır.

Karaca ile Azer arasındaki gerginlik devam ediyor ama bu gerginlik aynı zamanda ikiliyi bir birine yaklaştırır. Efsun, Yamaç’a o altınları alarak kendisini de büyük tehlikeye soktuğunu onunda tehlikede olduğunu söyler. Çağatay, haber gönderip Yamaç’ı ayağına çağırır. Tam bir güç gösterisi yapan Çağatay, Yamaç’ın gözü önünde mallarını taşımak istemeyen gemileri patlatır ve ondan altınlarını ister.

Çukur 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Sert Kayaya Çarpıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Amca Cumali Çareyi Kaçmakta Buluyor

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Amca Cumali Çareyi...

0
Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 36. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kardaca'nın cenazesi büyük üzüntü içerisinde defnediliyor. Tüm Koçovalılar aynı...
kim-kardashian-ayaklariyla-dalga-konusu-oldu

Kim Kardashian Ayaklarıyla Dalga Konusu Oldu