Ana SayfaDizilerÇukur hakkında bomba açıklama: Vartolu ölmedi!

İlgili Postlar

Çukur hakkında bomba açıklama: Vartolu ölmedi!

Çukur dizisi ile ilgili bomba iddia. Habertürk yazarı Esin Övet, Çukur dizisinde geçen bölümde ölen Vartolu Sadettin karakteri hakkında yazdı. Övet, “Öyle bir yerden çıkar ki hepimiz şaşırırız ve bu yıla damgasını çok büyük vurur.” dedi. Detaylar haberimizde…

Vartolu öldü mü

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanan yeni bölümüne Vartolu Sadettin’in ölümü damga vurmuştu. İzleyiciler, dizideki bu kadar önemli bir karakterin ölümü ile büyük bir şok yaşamıştı. Herkesi şaşırtan vefat ile ilgili Habertürk yazarı Esin Övet bir yazı kaleme aldı.

Vartolu ölmez, ben size söyleyeyim

Esin Övet, yazısında Vartolu Sadettin’in ölmediğini ifade ederken “Vartolu ölmez, ben size söyleyeyim. Öyle bir yerden çıkar ki hepimiz şaşırırız ve ‘Çukur’ da bu yıla damgasını çok büyük vurur.” diye yazdı.

İşte Esin Övet’in yazısındaki o ilgili kısım:

Önceki gün yine ‘Çukur’a kilitlendik. Pazartesi günleri inanın sokaklar, mekânlar bomboş. ‘Çukur’ günü ilan edildi resmen. Kiminle konuşsam “Çukur”dayım diyor. Hatta evlerde ‘Çukur’ partileri yapılmaya başlandı. Birçok kişi “Hadi bende toplanalım, ‘Çukur’ izleyelim” diyor.

Ben bu hafta tam konsantre olmak için yalnız izledim. Önemli bir bölümdü. Vartolu Sadettin’nin tabutunu gördük mü gördük. Ama bu iş daha burada bitmez. Vartolu ölmez, ben size söyleyeyim. Öyle bir yerden çıkar ki hepimiz şaşırırız ve ‘Çukur’ da bu yıla damgasını çok büyük vurur.

SHOW TV ekranlarına pazartesi akşamları damgasını vuran sevilen dizi Çukur’un bu hafta yayınlanan yeni bölümünde Vartolu Sadettin’in ölüm haberi yankı uyandırmıştı. İdris’in 24 saat vermesine rağmen Çukur’u terk etmeyen Vartolu, Koçovalı’lar ile girdiği silahlı çatışmadan kaçmak isterken beyefendinin adamları tarafından vurulmuş ve içinde bulunduğu arabaya bomba atılıp patlatılarak yakılmıştı. Öldüğü haberi verilen Vartolu, mezarına dahi gömülmüştü.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler