Ana SayfaDizilerÇukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

İlgili Postlar

Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Show Tv ekranlarının fenomen dizisi Çukur 3. sezon 15. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Cumali hastaneye yapılan polis baskınından son anda kurtulur. Vartolu, paket kod adı çocuğu yok etmek isteyen adamlara karşı canı pahasına savaşır ve çocuğu ailesine teslim edip babasının öldürülmesinin kayıtlı olduğu videoyu alır. Yamaç, gücünü büyütmek için külçe altınların yerini bulup onları çalar. Ancak altınların sahibinin kim olduğunu anlayınca sert kayaya çarptığını anlar. Çukur dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Pazartesi Dizileri 2019

Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman?

Çukur dizisinin kadrosuna Nejat İşler’in dahil olması bomba etkisi yarattı. Diziye yeni giren ünlü oyuncu Nejat İşler, İstanbul’un en tepedeki kişisi Çağatay karakterini canlandırıyor. Çukur dizisi sezon arası nedeniyle bölümlerine iki hafta ara verdi. Dizi 3. sezon 16. yeni bölümüyle 13 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelmesi bekleniyor.

ÇUKUR 3. SEZON 15. BÖLÜM ÖZETİ!

Efsun, Azer’in Yamaç’ı öldürmeyi bir türlü becerememesi sonucu olaya el atar. Azer’in topladığı Çukur’un bütün düşmanlarına kendini tanıtır ve Yamaç’a karşı güçlerini birleştirerek külçe altınları ortaya çıkarır. Mahsun’un geri gelmesiyle Yamaç onunla büyük bir yüzleşme yaşar. Mahsun, Yamaç’tan kendisini affetmesini ister ve sırf bu nedenle Yamaç’ı gölgesi gibi takip edip onun hayatını kurtarır.

Mahsun, buna Sena için yaptığını söyler. Ancak Mahsun’un Sena’nın adını ağzına almasına çok sinirlenir. Mahsun, Yamaç’a kendisini affettirmek için adam bile öldürür. Ama Yamaç, yine de onu affetmez. Cumali, polislere yakalanma tehlikesi yaşar. Vartolu, babasının ölüm videosunu almadan Almanya’dan dönmek istemez. Paket çocuğu yok etmek isteyen adamları karşısına alıp onu dazlaklara teslim edip flaş belleği almayı başarır.

Karaca ile Azer arasındaki gerginlik devam ediyor ama bu gerginlik aynı zamanda ikiliyi bir birine yaklaştırır. Efsun, Yamaç’a o altınları alarak kendisini de büyük tehlikeye soktuğunu onunda tehlikede olduğunu söyler. Çağatay, haber gönderip Yamaç’ı ayağına çağırır. Tam bir güç gösterisi yapan Çağatay, Yamaç’ın gözü önünde mallarını taşımak istemeyen gemileri patlatır ve ondan altınlarını ister.

Çukur 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Sert Kayaya Çarpıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler