Ana SayfaDizilerÇukur 54. Bölüm 1. Fragman İzle! Salih Deliye Dönüyor ve Kurşun Yağdırıyor!

İlgili Postlar

Çukur 54. Bölüm 1. Fragman İzle! Salih Deliye Dönüyor ve Kurşun Yağdırıyor!

Show TV ekranlarında yayınlanan Ay Yapım imzalı Çukur’un heyecanla beklenen yeni bölümü 25 şubat pazartesi günü ekranlara gelecek. Yeni bölümde, diziye Hare Sürel’de dahil oluyor. Poyraz Karayel dizisinin Meltem’i olarak tanıdığımız oyuncu, dizide Uluç’un kızı olarak rol alacak. Dizinin yeni bölümü ile ilgili detaylar gelmeye başladı. Çukur 54. bölüm 1. fragman izle! Salih deliye dönüyor ve kurşun yağdırıyor. Yeni bölüm yine nefesler tutularak izlenecek.

Çukur dizisi oyuncu kadrosu

Salih Deliye Dönüyor ve Kurşun Yağdırıyor!

Çukur yeni bölümünün ilk sahnesinde, Uluç’un yaralandığını gören kızı (Hale Sürel) öfkeden deliye dönüyor ve genç kızın tepkisi Koçovalıları şaşkına çeviriyor. Daha sonra, babalardan özür dileyerek ve ellerini öpüyor.

Çukur’un yayınlanan fragmanında; Sultan Mahsun’un aş evine giderek karşısına çıkıyor. Sultan Mahsun’a, “yalnız Çukur’un insanı gelmez buraya kimsesiz yalnız. sokakta kalan” sözleri Mahsun’u öfkelendirir. Sultan’ın aş evinde olduğunu öğrenen Salih koşarak aş evine gidiyor. Mahsun Salih’i, Saadet ile tehdit ediyor. Bu arada Saadet karşısında Veysel’i görüyor ve korkuyor ‘hayırdır’ diyor. Salih’in gözü dönüyor ve her yere kurşun yağdırıyor.

İşte Çukur dizisi 54. bölüm 1. fragman..

Çukur 53. Son Bölümde Başka Neler Yaşandı?

Aliço’nun ısrarlarına dayanamayan ve ona verdiği sözleri hatırlayan İdris baba, eski günlerdeki gibi takım elbisesini giyerek Çukur sokaklarına geri döner. Mahallede yeniden birlik duygusu oluşurken Koçovalılar, İdris babanın da yönlendirmesi ile eski işlerini geri almak için harekete geçiyor. Selim, Ayşe’nin Çeto’ya yardım eden kişi olduğunu öğreniyor. Yücel, Çeto’nun kendisine tuzak kurduğunu ve intikam almak istediğini söyleyerek Koçovalıları şaşırtıyor.

Salih’in mahallede açtığı müzikle Çeto, geçmişinde yaşadığı anlar aklına gelir ve çok durumda kalır. Koçovalılar, Çeto’nun büyük tepkisine anlam veremezken Mahsun, krize giren ve kendinden geçen Çeto’ya yardım etmeye çalışır. Eski işlerini tekrar almak için mekanlara giden Koçovalılar, her seferinde Karakuzularla karşılaşsalar da Çukur’un birlik olmasıyla işlerin üstesinden gelirler.

Uluç’un desteğiyle silah bulmaya çalışan ve Yücel’i bir koz olarak kullanan Koçovalılar, teslimat sırasında Koçovalıların engeli ile karşılaşır. Bölümün finalinde yaşanan sürpriz gelişme ise herkesi şok etti. Kendine gelen Çeto yüzüklü kişinin yönlendirmesiyle Baykal’ın ofisine gider ve Vartolu’nun ölmesini ister

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler