Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç'tan Amcasına Gövde Gösterisi...

Çukur 4. Sezon 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’tan Amcasına Gövde Gösterisi Geliyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 30. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Amca Cumali tarafından dövdürülen Aliço, Vartolu’nun karşısına çıkıp ona, babasının sözlerini hatırlatır. Vartolu, Aliço’nun sözleri karşısında ne diyeceğini bilemez. Çukur 4. sezon 30. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yamaç’tan amcasına, gövde gösterisi geliyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç’tan Amcasına Gövde Gösterisi Geliyor!

Çukur 4. sezon 30. bölüm 1. fragmanında; Yamaç, gece yarısı arabasına binip müziği son ayar açıp mahalleliye kendisini hatırlatıyor. Sultan, bu duruma çok seviniyor. Yamaç, amcasının gönderdiği adamları tek tek etkisiz hale getiriyor. Vartolu’nun da karşısına çıkıp, amcasının değirmenin suyunun keseceğini, bakalım Çukur’u o zaman elinde tutabilecek mi birlikte göreceklerini söylüyor.

İşte Çukur 4. sezon 30. bölüm 1. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 29. BÖLÜM ÖZETİ!

Sünnet düğünü devam ederken Amca Cumali, mallarının patlatıldığını öğrenir. Adamlarını malları koruyamadıkları için tek tek öldürmeye başlar. Birisi gördüğü kişiyi tanıyacağını söyler. Düğün salonunun yukarısındaki candan adamına oradakilerden hangisinin o adam olduğuna bakmasını ister.

Adam, Medet’i tanıyıp adamlardan birinin o olduğunu söyler. Diğer adamların Yamaç, Cumali olduğunu bilen Amca, düğüne geç kalanları tespit ettirir. Metin’in oğlunu kaçırıp ona tekrar oğlunu verip onu oğluyla tehdit eder. Medet, düğün salonuna hediyeleri almak için döndüğünde çok kötü dövdürür.

Kanlar içinde kalan Medet, İdris’in hediyelerini kendi elleriyle eve bırakıp gider. Ertesi gün Vartolu, onun yanına gelip ona börek getirir. Medet, dayak yediğini ona göstermemek için dışarı çıkmaz. Yamaç, Efsun’u kapatığı yere kendisini de kilitler. Ona, beraber iyileşeceklerini söyler. Efsun, çıkmaya çalışınca Yamaç, ona kızını hatırlatır.

Kendi isteğiyle kapıyı üstünden kilitler. Cumali, Aliço’nun evini geri almak için mekana gider. Orada çıkan kavgada yaralanan Cumali eve yüzü gözü yaralı bir şekilde döner. Damla, ondan bu davaları çocuğu için bırakmasını ister. Ertesi gün Cumali, pazara çıkar. Amcası yanına gelip onu, alenen karısı ve çocuğuyla tehdit eder.

Bu arada amca, Kulkan’ı bulup Yamaç’ın neden korktuğunu öğrenir. Dayak nasibinden Aliço ile Emmi de alır. Böyle olunca Yamaç’ın gücü azalır. Amcası Vartolu’yu yanına çağırıp, Cumali’nin ve Yamaç’ın yaptıklarını ona anlatır.

Böyle devam ederse sözünden döneceğini söyler. Vartolu, Yamaç’ı babasının mezarının başında bulur. Ona, artık durmasını ister. Eğer durmazsa, olacaklardan sorumlu olmayacağını söyleyip kardeşinin karşısında, amcasının yanında olacağını belli eder.

Çukur 4. Sezon 30. Bölüm Ön İzleme Yayında! Aliço Vartolu’nun Yanına Gidip…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

0
Afra Saraçoğlu hayalini gerçekleştirdi. Üst üste üç büyük markayla anlaşma imzalayan ve yeni dizisinin çekimlerini tamamlayan Afra Saraçoğlu, kendisini 650 bin liralık bir otomobille...
Reynmen'in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Ece Seçkin Nefes Kesti

Ece Seçkin Nefes Kesti