Magazin Haberleri » Ünlüler » Çöpe Giden Klibin Değeri 20.000 TL
Gururbey

Çöpe Giden Klibin Değeri 20.000 TL

3 Dalda rekor kıran ve dünyaca ünlü şarkıcıların vokalistliğini yapan Gururbey, yeni klibini çöpe attı. Çöpe giden klibin değeri 20.000 TL olarak açıklandı.


Madonna, Jennifer Lopez, Asala Nasri, Yusuf İslam ve Sami Yusuf gibi dünyaca ünlü sanatçıların baş vokalistliğini yaparak ün sahibi olmuştu.

Gururbey Kimdir?

Guinness rekorlarını 3 dalda kırarak dünyanın en bas sesi, en güçlü bas sesi ve tek nefeste en uzun şarkı söyleyebilen adam ünvanlarını almıştı. Uzun süredir üzerinde plan yaptığı Rap tarzındaki çalışmasını tamamladı. Tuz Gölü’nde klip çektiği “Satanlar” isimli Rap parçasının çekimlerinden memnun kalmadı. Çekilen klipten memnun kalmayan rekor sahibi Gururbey, çalışmayı çöpe atmayı tercih etti.

Çöpe Giden Klibin Değeri 20.000 TL

Vatan sevgisini içeren çalışmaların ardından Gururbey’in açıklamaları ise şöyleydi.

“İşimde titiz çalışmayı seviyorum, bu işi para için değil vatan aşkını anlatmak için yapıyorum. Yalan, dolanın çevrelediği insan ilişkisini anlatmak yerine gerçek olan vatan aşkını anlatmak daha gerçek geliyor. Vatanı olmayanın sevdası da olmaz”


Güneydoğu’da Gazi Oldu

Askerlik döneminde Güneydoğu’da terör örgütüyle girdikleri çatışmada gazi olan Gururbey, yurt dışında yakaladığı başarı ve guinness rekorlar kitabında sahip olduğu rekorlar ile biliniyor.

Hakkında Görkem Günay

Avatar

İlginizi Çekebilir

Şirin Soysal ve Sarp Suz Gloss’ta

Melatonin ve Yelkenler adlı şarkılar ile iki başarılı sanatçı Şirin Soysal ve Sarp Suz Gloss’ta …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir