Ana SayfaDedikoduCeyda Düvenci'yi Duygulandıran Soru

İlgili Postlar

Ceyda Düvenci’yi Duygulandıran Soru

2015 yılından bu yana meslektaşı Bülent Şakrak ile mutlu bir ilişkisi olan Ceyda Düvenci’nin bu evliliğinden Ali adından bir oğlu bulunuyor. Düvenci’nin 2013’te boşandığı Engin Akgün’le evliliğinden de Melisa Nur adından bir kızı var. Ünlü oyuncu, doğumdan hemen sonra geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Serebral Palsi hastası olan Melisa ile ilgili açıklamasıyla herkesi duygulandırdı. Ceyda Düvenci’yi duygulandıran soru herkesi üzdü. İşte detaylar;

Sosyal Medya Hesabından Paylaşım Yaptı

Ceyda Düvenci, Ağustos 2008’te iş insanı Engin Akgün ile evlendi. 2011’de Melisa Nur adını verdikleri kızları dünyeye gelen çift, Şubat 2013’te boşandı. Doğar doğmaz geçirdiği beyin kanaması yüzünden Serebral Palsi hastası olan kızının sağlığı için ilk andan itibaren mücadele eden oyuncu, 11’inci doğum gününde Melisa’ya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla seslendi.

Ellerini Yeşile Boyadılar

Ceyda Düvenci, 6 Ekim Dünya Serebral Palsi Günü’ne ve Serebral Palsi hastası çocuklarda beslenmenin önemine dikkat çekmek için kızı Melisa’yla elini yeşile boyamıştı. Oyuncu, “Çocuğu Serebral Palsi tanısı alan ebeveynler, ilk olarak fizyoterapiye odaklanıyor. Ben de ilk başlarda böyle düşünüyordum. Ancak araştırdıkça gördüm ki fizyoterapi ve doğru beslenme eşit derecede önemli” demişti.

“Sen Benim Başıma Gelen en Güzel Melodisin”

Çok sözüm var sana dair. ‘Neden!’ diye isyan etmeye kalksam kelimelerin dünyanın etrafını defalarca turlar. Ama seni olduğun gibi yaşamaya dair sözlerime ömrüm de yetmez, dünyayı turlasan da binlerce kez tükenmez kelimelerim. Bana ben olmayı öğreten biriciğim, hayat amacımı bulduran ve en kıymetli anneliği yaşatan balköpüğüm. Hayatımızı yoktan varetme gücü ve şansı verdiğin için sana teşekkür ederim. Bugün bu kadar sevgi ve şefkatle sarmalanıyorsak bu sadece senin sayende. İyi ki doğdun, iyi ki beni seçtin annen olarak. Hayatın müzik, gücün müzik ve hayallerin müzik. Sen de benim başıma gelen en güzel melodisin. Melisa’m, dileğim; seni sen yapan tüm özelliklerinle kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen. Bunun için elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Seni çok seviyorum benim canım kızım.

Ceyda Düvenci’yi Duygulandıran Soru

Şimdilerde meslaktaşı Bülent Şakrak ile mutlu bir evlilik sürdüren Ceyda Düvenci, NTV’de ekranlara gelen ‘Bambaşka Sohbetler’ programında Serkan Altunorak’ı konuk etti. Altunorak, sunucu Düvenci’ye, “Geçmişe dönmek istesen hangi ana dönmek istersin? Tek bir hakkın var. Geleceğe gitmek istesen hangi anını görmek istersin?” sorusunu yöneltti.

Ünlü oyuncu, “Melisa’yı doğurduğum ana gitmek isterim. Yok, değiştiriyorum; Melisa’nın düşme riski yaşadığı güne gitmek isterim aslında. İleride de Melisa’yı 40 yaşındayken görmek isterim. En merak ettiğim şey bu” cevabı sonrası duygusal anlar yaşadı. Altunorak’ın sarılarak teselli ettiği Ceyda Düvenci, “Herhalde Melisa 40’larındayken ben olmam diye düşünüyorum. Evet, bunu isterim” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler