Ana SayfaÜnlülerCemre Kemer Evlendiğini Duyurdu

İlgili Postlar

Cemre Kemer Evlendiğini Duyurdu

Bir zamanların en sevilen müzik gruplarından olan Hepsi grubunun üyesi Cemre Kemer sevgilisi Emir Medina’yla evlendiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Detaylar haberimizin devamında…

Cemre Kemer kimdir?

Cemre Kemer’den İlk Paylaşım Geldi

Bir zamanların en sevilen müzik gruplarından olan Hepsi grubu ile tanınan Cemre Kemer reklamcı sevgilisi Emir Medina’yla aile arasında bir törenle evlendi. Kemer haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Cemre Kemer’in yakın arkadaşları Eren Bakıcı ve Yasemin Yürük, koronavirüs sebebiyle nikaha internet üzerinden gerçekleştiren bir toplantı ile katıldı.

Şarkıcı sevgilisi ile dudak dudağa pozunu paylaşarak, “Canlarım her an benimleydi. Henüz fotoğraflar yok tabii ki. Bende de telefon yoktu. İki gün ortalıkta olmadığım için size bir şeyler toparlamaya çalışıyorum” notunu ekledi.

cemre-kemer

Kemer sosyal medya hesabından paylaştığı gönderiye şu notu ekledi; “Şimdilik fotoğraflarda eksikler çok… Pandemi yüzünden sadece aile olabildi. Canımın yarısı, çok dostum yoktu… Cidden kalbimin bir parçası olan çok eksik… Ama havalar güzelleşip, kimseyi riske etmeyeceğimiz günleri bekliyoruz. Ne yapalım? Sağlık her şeyden önce…”

Gülçin ile Nasıl Barıştıklarını Açıkladı

Instagram’da Gülçin’le ses kayıtlarıyla mesajlaştığına dair ekran görüntüsünde ne konuştuklarına dair açıklık getiren Cemre “İlk Gülçin bir mesaj attı. Kibar kibar mesajlaştık. Sonrasında bir küçük didiştik. Bu olmazsa olmaz zaten. İki dakika sonra bir şey oldu ve ikimizden biri tekrar bir şekilde normal yazıp konuşmaya başladık. Sanki üç gün önce küsmüşüz de hemen barışmışız gibi oldu. Çok uzun yıllar tanışınca böyle oluyor. Barışmamız da kesinlikle sevenlerimiz sayesinde oldu. Örgütlenmeler bizi korkuttu. Bugün Gülçin’le de konuştuk ve sevenlerimizi artık mutlu etmek zorundayız dedik.“

Hepsi grubunun Cemre’sinden bomba itiraf: Bizi yok ederler!

Hepsi Grubu Tekrar mı Biraraya Geliyor?

Grup yeniden bir araya gelip şarkı çıkarır ve konser verir mi sorularına “Eren’in ne yeniden şarkı söyleyeceğine, ne de kamera karşısına geçeceğini sanmıyorum. Gülçin’de bir yayında demişti. Bir yardım gecesi ya da güzel bir şey olursa içinde olmak isteriz. Bizim için de çok güzel bir heyecan. Tam giderken köşeye bırakacağımız bir anı olur. Şu an için bir albüm, single yapma gibi düşüncemiz yok. Başka bir şey konuşuyoruz. Kavak Yelleri dizi oyuncularının yaptığı gibi bir video yapalım dedik. Ama bizde herkes teknoloji özürlü.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler