Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Küstü

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Küstü

-

Survivor 2020 yarışmasına yakın dostlukları ile damga vuran Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı’nın araları bozuldu. Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı küstü. Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı neden küstü?

Cemal Can İle Nisa Bölükbaşı’nın Görüşmemesinin Sebebi Danla Biliç Mi?

Geçtiğimiz sene Survivor yarışmasıyla herkesin sevgisini kazanan Cemal Can Canseven, geçtiğimiz akşam yakın arkadaşı Danla Bilic’in doğum gününü kutlamıştı. Arkadaşlarıyla birlikte partiye katılan Ceml Can Canseven mekan çıkışı merak edilenleri yanıtladı.

Danla Bilic, Survivor Yarışmacısı Cemal Can Canseven’i İfşa Etti!..

Ada hayatında birçok şeyi birlikte yapan, arkadaşlığı ile sık sık gündeme gelen Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı’nın yarışma bitince görüşmemesi herkesin dikkatini çekti. Cemal ile Nisa’nın  Danla Bilic istemediği için görüşmediği çıkan dedikodular arasındaydı. Herkesin merak ettiği soruya Cemal, ‘Nisa Hanımla görüşmemenizi Danla Bilic mi istedi?’ sorusu üzerine “Bitmesinin sebebini nereden biliyorsunuz? Her şey sosyal medyada yansıdığı gibi değil. Görüşüyoruz” dedi.

Cemal Can Canseven ve Nisa Bölükbaşı Küstü

Survivor 2020 yarışması ile adada yakın dostluk kuran ve adlarını tüm Türkiye’ye duyuran Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı’nın arasına kara kedi girdi.

Yarışmadaki dostlukları ile herkesin örnek gösterdiği Cemal Can Canseven ile Nisa Bölükbaşı, sosyal medya hesabpları Instagram’dan birbirlerini sildi. Hayranlarının dikkati sayesinde ortaya çıkan durum sonrası gözler ikiliden gelecek açıklamaya çevrildi. İkilinin arasının neden bozulduğu ise henüz bilinmiyor.

Cemal Canseven Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

oguzhan-koc

Oğuzhan Koç “Bence De Zor” Diyor

0
Oğuzhan Koç, müzik listelerinde aylarca zirvede kalan hit şarkısı  “Hepsi Geçiyor” un ardından, yeni single çalışması “Bence De Zor” u müzik severlerin beğenisine sunuyor....
defkhan-kimdir

Defkhan Kimdir?

VELET-KİMDİR

Talip Gören (Velet) Kimdir?