Ana SayfaÜnlülerCem Yılmaz: Uzun Yıllar Sürecek Bu İlişki...

İlgili Postlar

Cem Yılmaz: Uzun Yıllar Sürecek Bu İlişki…

Cem Yılmaz: Uzun yıllar sürecek bu ilişki… Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Şubat sayısına konuk olduğu bir dergiye samimi açıklamalarda bulundu. Bir yıla yakın bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Defne Samyeli ile ilişkisinden de bahseden ünlü komedyen, “Daha başlamamış gibiyiz” diyerek mutluluğundan bahsetti. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Cem Yılmaz’dan Takipçisine İnanılmaz Jest

Cem Yılmaz: Uzun yıllar sürecek bu ilişki…

Cem Yılmaz: Uzun yıllar sürecek bu ilişki… Filmleri ve gösterileriyle milyonlarca insanın severek takip ettiği ünlü komedyen Cem Yılmaz, Vogue dergisinin Şubat sayısına konuk oldu.

Geçtiğimiz Nisan ayından beri ünlü sunucu Defne Samyeli ile büyük bir aşk yaşayan Cem Yılmaz, verdiği röportajda ilişkisine dair samimi itiraflarda bulundu.

İşte Cem Yılmaz’ın oğlu Kemal’i ve Defne Samyeli ile olan ilişkisini anlattığı röportajdan bazı satırbaşları…

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, bir yıla yakın bir süredir büyük bir aşk yaşıyor.
Cem Yılmaz ve Defne Samyeli, bir yıla yakın bir süredir büyük bir aşk yaşıyor.

Cem Yılmaz kimdir?

Yirmi sene geçtiğinin farkında bile değilim

-90’ların başında 17-18 yaşındaydım. İçine kapanık demeyeyim bu işlerin köküyle çok ilgilenen bir çocukluk geçirdim.Her Şey Çok Güzel Olacak’ta Mazhar (Alanson) abinin oynadığı karakter kendi fotoğrafını kesip Porsche’nin içine koyar. O bendim işte. Fotoğrafları kesip kesip kendimce afişlerde en başlarda yer aldım. Filmlerde oynadım. Yazdım. Çizdim.”

-Çocuklukta bunları insanlara gösterme meselesi aileyle sınırlı oluyor. Bir Türk filminden sahne oynuyorsun… ‘Vay be ne güzel yaptı’ diye herkes gülüyor. Ama biraz sakalın çıkınca, 17 yaşına gelince ‘Ben bunları nerede yapacağım’ duygusu geliyor.”Bu duygu onu nereye götürüyor?”

-Üniversitenin birinci sınıfındayken ankesörlü telefonun başında ağlamıştım işte. Telefonla dergiye başvurdum. Dediler ki ‘Bu şekilde adam almıyoruz.’ Zaten ‘Merhaba, ben dergiye gelebilir miyim?’ diyen adam mı alınır dergiye? Çizersin götürürsün. Ağlamıştım gerçekten. Üzülmüştüm çünkü. Ne bekliyorsam; ‘Gel o zaman sana kapak çizdireceğiz!’ mi diyeceklerdi? Birkaç sene sonra gidebildim. Ama 19 yaşında dergiye başlarken de ‘Ulan geç kaldık be!’ diye düşünmüştüm. Geçenlerde bana, Sinemada 20. Yıl Ödülü verdiler. Daha dün başlamışım gibi gittim aldım. Yirmi sene geçtiğinin farkında bile değilim. Önemli de değil zaten. Bir tane berbat iş her şeyi berbat edebilir.”

Biliyor musun benim babam Cem Yılmaz

-“Ne iş yaptığımı Kemal’den duydum bir keresinde. Üç yaşındayken, kendisiyle yaşıt bir arkadaşına anlatıyordu. Yürek burkan bir sahneydi. ‘Biliyor musun benim babam Cem Yılmaz’ dedi çocuğa. Arkadaşı ‘Ne iş yapıyor?’ dedi. ‘Akrobatistan, insanları güldürüyor’ dedi Kemal.”

-Akrobatistan ne ya? Ne iş yaptığımı bilmiyor ama oğlandan çok memnunum. Bana kendi çocukluğumu hatırlattığı için çok hoşuma gidiyor. Kendi havasında bir herif. İnşallah iyi bir insan olur.”

Daha başlamamış gibiyiz

-Çok uzun yıllar devam edecekmiş bu ilişki gibi bir his var içimde… O his güzel. Çok iyi arkadaşız. Çok da mutluyuz. Daha başlamamış gibiyiz.

Herkes ilişkisinden masalsı bahsediyor. Öyle şeyler söylemekten utanırım. Bize yakıştırmam. Masallar gibi değil…

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler