Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Caner Erkin'in Asena Atalay'a Ne Kadar Nafaka Ödeyeceği Belli Oldu!

Caner Erkin’in Asena Atalay’a Ne Kadar Nafaka Ödeyeceği Belli Oldu!

-

Caner Erkin’in Asena Atalay’a Ne Kadar Nafaka Ödeyeceği Belli Oldu! Caner Erkin Asena Atalay’a Ne Kadar Ödeyecek? İşte mahkemeden çıkan karar… Detaylar haberimizde.

Futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay nafaka talebiyle açtığı dava 3 yıl sonra sonuçlandı. Mahkemenin kararına göre Caner Erkin oğlu Çınar’a aylık ne kadar nafaka ödeyecek?

Futbolcu Caner Erkin’e eski eşi Asena Atalay’ın açtığı nafaka davası nihayet sonuçlandı.

3 Bin TL Ödeyecek

Bugün İstanbul Aile Mahkemesinde görülen davaya Asena Atalay’ın avukatı Beyza Sındıraç ve Caner Erkin’in avukatı Özge Tokgöz katıldı. Gizli yapılan celsede mahkeme kararınını açıkladı ve Caner Erkin’in oğlu Çınar’ın giderleri oranında aylık olarak 3 bin TL iştirak nafakası ödenmesi kararı verdi.

Daha önce dava dosyası iki kez bilirkişiye gönderilmişti. Ayrıca Caner Erkin’in oğlu Çınar için ödeyeceği nafaka dışında eğitim, sağlık ve diğer masraflarını da karşıladığı öğrenildi.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Serdar Ortaç'tan Yüzleri Güldüren Paylaşım

Serdar Ortaç’tan Yüzleri Güldüren Paylaşım

0
Özel hayatı ve kariyerinde iniş çıkışlı günler geçiren Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sosyal medyayı kırdı geçirdi. Serdar Ortaç'tan yüzleri güldüren paylaşım...
Rıza Kocaoğlu Hakkında Herkesi Şaşırtan Gerçek

Rıza Kocaoğlu Hakkında Herkesi Şaşırtan Gerçek