Ana SayfaDedikoduCaner Erkin'den Eşi Şükran Ovalı'ya Tam Destek!

İlgili Postlar

Caner Erkin’den Eşi Şükran Ovalı’ya Tam Destek!

Ünlü Futbolcu Caner Erkin, geçtiğimiz aylarda anne olan eşi Şükran Ovalı’ya estetikle ilgili çıkan dedikodular için tam destek verdi. Caner Erkin’in Şükran Ovalıya nasıl moral verdi? konunun tüm  detayları Haberimizde..

Caner Erkin ile Evli Olduğu Dönemde Berkay’la Görüntülenen Asena Atalay’dan Arda Turan ve Berkay Tartışmasına Çarpıcı Yorum!

Caner Erkin’den Eşi Şükran Ovalı’ya Tam Destek!

Yaklaşık 3 ay önce doğum yapan ünlü oyuncu Şükran Ovalı, Star Tv de izlenen  ‘Ufak tefek Cinayetler’ dizisiyle oyunculuğa yeniden başladı. Doğum sonrası kilolarını vermeye çalışan ve sinüzit rahatsızlığı bulunan Şükran Ovalı’nın son görünümü için estetik yaptırdığına dair söylentiler vardı.  “estetik” iddialarına cevap veren Şükran Ovalı,  “Ağır sinüzit geçiriyorum, ağır ilaç kullanamıyorum” ifadeleriyle iddialara yanıt vermişti. Kendisi hakkında yapılan eleştirilere tepki veren Şükran Ovalı’ya eşi Caner Erkin’den tam destek geldi.

Caner Erkin kimdir?

“Canım Eşim. Ben Senin Her Zerrene Aşığım!”

Ünlü Futbolcu Caner Erkin,  ağır bir sinüzit geçirdiği için yüzünün şiş olduğunu açıklayan eşine “Canım eşim. Ben senin her zerrene aşığım! Sen her halinle çok güzel ve özelsin dünyam” notu ile destek oldu.

Şükran Ovalı kimdir?

“Biz İyi Olalım Sağlıkla Aşkla her Daim”

Şükran Ovalı ise Caner Erkin’in bu sözlerine “Biz iyi olalım sağlıkla aşkla her daim” diyerek karşılık verdi.

İşte Şükran Ovalı’nın İddiaları Yalanladığı O Paylaşımı;

“Hepimizin bildiği gibi, üç ay önce biricik kızımı kucağıma aldım. Hala bebeğime emziriyorum. Doğum kilolarımı da henüz veremedim. Çok kilo aldım. Bundan da asla rahatsızlık duymuyorum. Çok sevdiğim bir ekipten, sevdiğim bir işe konuk olmam istendiğinde bunu da geri çevirmek istemedim, bu ekibin bir parçası olmak istedim. Bebeğimi emzirdiğim için ilaç dahi kullanmadığım bir dönemde hakkımda çıkan estetik haberleri tamamıyla gerçeği yansıtmıyor. Anneler bilir ki bu dönemde saç boyanması bile yasaktır. Aynı zamanda ağır sinüzit geçiriyorum ama önceliğim kızım. İşimde önemsediğim tek şey oyunculuk.”

Ufak Defek Cinayetler Bir Sahne;

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler