Ana SayfaDedikoduCan Yaman Kendi Parfüm Marakasını Çıkardı

İlgili Postlar

Can Yaman Kendi Parfüm Marakasını Çıkardı

Bir süre önce İtalya’da yaşamaya başlayan Can Yaman yep yeni bir iş koluna atıldı. Can Yaman kendi parfüm markasını çıkardı. İşte detaylar;

Can Yaman Diletta Leotta Maçı Birlikte İzledi

Ünlü İtalyan spiker Diletta Leotta, EURO 2020’nin açılış mücadelesi olan Türkiye-İtalya maçını tribünden takip etti. Can Yaman ile birlikte Roma Olimpiyat Stadı’na giden Leotta, mücadele öncesi ve sonrasında sevgilisi ile birlikte paylaşımlarda bulundu. Farklı takımları destekleyen ikili, tribünlerde samimi görüntüler verdi.

Karşılaşma öncesi Can Yaman’la beraber iki ülkenin bayraklarının olduğu atkıyla pozlar veren Diletta Leotta, İtalya’nın gollerinin ardından büyük sevinç yaşadı. Leotta İtalya’nın kazanmasıyla sevgilisini kızdırmayı da ihmal etmedi.

Sevgilisiyle Roma Olimpiyat Stadı’na giden Leotta, Türk taraftarlarından büyük ilgi gördü. Instagram’dan paylaşım yapan ünlü spiker, İtalya’nın bulduğu gollerin ardından sevgilisi Can Yaman’ın yıkılma anlarını da paylaştı. Yenilgiden sonra büyük üzüntü yaşayan Yaman, maskesiyle yüzünü kapattı.

Farklı İşler Deniyor

Türkiye’de çok konuşulan yakışıklı oyuncu Can Yaman, bilindiği üzere İtalya’ya yerleşti. Asıl mesleği avukatlık olan Can Yaman, Türkiye’de Gönül İşleri dizisi ile tanındı. Daha sonra birçok farklı dizide rol alan Can Yaman, birçok polemiğin de konusu oldu. Yaman, bu sefer de çıkardığı parfüm markası ile gündeme geldi. İtalya’da bir parfüm markası çıkaran Can Yaman, gelirinin bir kısmını ise hayır işlerine ayıracak.

Diletta Leotta ve Can Yaman’dan Aşk Pozu

Can Yaman Kendi Parfüm Marakasını Çıkardı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler