Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Can Kırıkları Dizisi Bitti Ama Tecavüz Olayı Konuşulmaya Devam!

Can Kırıkları Dizisi Bitti Ama Tecavüz Olayı Konuşulmaya Devam!

-

Atv ekranında yeni sezona büyük iddialarla başlayan Can Kırıkları dizisinde Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit ve Alican Yücesoy başrollerde yer alan dizi hakkında gündemde olan tecavüz olayı nedir? Can Kırıkları dizisi neden bitti? Can Kırıkları dizisi bitti ama dolmuşta tecavüze yeltenme sahnesi gündemde sürecek! Can Kırıkları hakkında tüm merak ettiklerinize ve detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sadece 4 bölüm dayanabildi!

Can Kırıkları dizisi sadece 4 bölüm izleyici karşısında kalabilen dizi düşük reytingleri yüzünden izleyicilere veda etmek durumunda kalmıştı. Ancak dizideki bir sahnenin tantanası daha uzun süre devam edeceğe benziyor.

Sincan Kamyoncular Minibüsçüler Şoförler Esnaf Odası Başkanlığından dava!

Can Kırıkları dizisinde dolmuşçu esnafının tepkisini çeken sahnede Hande Doğandemir’le Funda Eryiğit’in canlandırdıkları karakterler bir dolmuşa binmiş ve bu dolmuşta tecavüz girişimine maruz kalmıştı. Gazetecilerden edinilen bilgiye göre; Sincan Kamyoncular Minibüsçüler Şoförler Esnaf Odası Başkanlığının dizideki dolmuş sahnesi nedeniyle itibarlarının zedelendiğini belirterek dava açtığını duyurdu. Evet, Can Kırıkları dizisine yaşanan bu sahne için dolmuşçular dava açıldı!

İtibarlarının zedelendiği gerekçesiyle açılan dava!

Ankara Batı 5’inci Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan 1 TL’lik manevi tazminat davasının gerekçesi şu: “8.10.2018 tarihinde ATV’de başlayan ‘Can Kırıkları’ dizisinin ilk bölümü ilk sahnesinde; okul dönüşü gece saatlerinde dolmuşa müşteri olarak binen iki genç kızın dolmuş şoförü ile muavini tarafından tecavüz teşebbüsüne maruz kalması gösterilmiş olup, bahsi geçen sahnede, dolmuş şoförü iki genç kızın bindiği dolmuşu ormana doğru sürmüş, ormanda kızları muavin arkadaşıyla birlikte darp etmiş, kızlardan birinin boğazına bıçak dayamış, yoldan geçen bir arabanın olayı merak ederek durması üzerine kızları tehdit ederek susturmuş, dolmuş şoförü, müşteri olan kızlardan birine, ‘İşini bitireyim geberteceğim seni’ diyerek onu öldürmekte tehdit etmiş ve sahnenin devamında kızlar, dolmuşçu ve muavinin tecavüz teşebbüsüne maruz kalmıştır.” İtibarlarının zedelendiği gerekçesiyle açılan davanın nasıl sonuçlanacağı merakla beklenmekte.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Oklar Deniz'in Üzerine Çevriliyor

Yalancı 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Oklar Deniz’in Üzerine Çevriliyor!

0
Show Tv'nin yeni dizisi Yalancı, 2. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Deniz'in, sosyal medyada Mehmet'i ifşa etmesiyle işler karışıyor. Mehmet, işinden izin...