Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Feride Nalan'ı Sedat'la Evlenmeye Zorluyor!

Camdaki Kız 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Feride Nalan’ı Sedat’la Evlenmeye Zorluyor!

-

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Camdaki Kız, 5. yeni bölümüyle 6 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Nalan, haberi okuduktan sonra içine kapanır. Feride, yüzüğü atmak için hazırlanır. Muzo, ailesinin hiçbir şey olmamış gibi davranmalarını, Cana’nın da olduğu bir doğum günü partisi düzenlemelerini ister. Sedat ile Cana’nın ilişkileri olduğunu Nalan, nişanı atar. Camdaki Kız 5. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Feride, Nalan’ı Sedat’la evlenmeye zorluyor.

Perşembe Dizileri 2020

Feride Nalan’ı Sedat’la Evlenmeye Zorluyor!

Camdaki Kız 5. bölüm 1. fragmanında; Rafet, Sedat’a onu mirasından ve evlatlıktan ret ettiğini söylüyor. Feride, namuslarına laf söyleneceğinden korkup Nalan’a, buradan dönüş olmadığını ve Sedat’la evleneceğini söylüyor. Selen’e, Sedat’la ilgili kötü bir haber geliyor. Sedat, kaza mı geçiriyor?

İşte Camdaki Kız 5. bölüm 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan’dan sonra, Feride’de de gazetede yazan haberleri okur. Hemen Nalan’ın parmağından yüzüğü çıkarmasını ister. Nalan’ın elinden telefonunu da alıp oturup onlardan gelecek açıklamayı bekler. Evdekiler gazetede çıkan haberleri öğrenir ve Rafet’e nasıl bu haberi vereceklerini bilemezler.

Rafet, oğluna ateş püskürür. Muzo’nun yanına gidip onunla konuşur. O ise babasına, beklemelerini ertesi gün arayıp annesinin doğum günü partisi olduğunu ve partiye Cana’yla eşini de çağırmasını ister. Herkesin bu role adapte olmasını tembihler. Feride, sabaha kadar ne yapacağını düşünüp gözünü kırpmaz.

Sabah Gülistan, Feride’yi arayıp onları doğum gününe davet eder. Feride, daveti kabul eder. Nalan’a da yüzüğü takmasını ister. Doğum günü davetine giden aileyi Cana karşılır. Feride ona, elini vermez. Yemek yendikten sonra Feride, Rafet bey ve eşiyle konuşmak istediğini söyler.

Rafet, Feride’yi Cana’nın aile dostlarının kızı olduğuna inandırır. Feride, eğer bir daha böyle bir şey olursa bu işin bozulacağını söyler. Selen, Sedat ile Nalan’ı yalnız bırakıp konuşmaları için bahçeye çıkarır. Sedat, Nalan’a ceketini veriyor. Feride’nin gelmesiyle Sedat, eve girer.

Cana Sedat’a, mesaj çekip onu odasında beklediğini yazar. Nalan, annesiyle eve girerken Sedat’ın ceketinden bir mücevher kutusu düşer. Kutuyu açan Nalan, bir bileklik görür. Sedat, Cana’nın yanına çıkıp ona aldığı bilekliği hediye eder. O anları Muzo, odasından izler.

Selen, Sedat’ın odasına çıkıp onu aşağı gönderip Cana’yla konuşur. Daha sonra Gülistan’ın pastası kesilir. Nalan, Cana’nın bileğinde o bilekliği görür. Sedat’ın yanına gidip ona yüzüğü verip dönüp gider.

 Camdaki Kız 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nalan Nişanı Atıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Aşkın Tarifi Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

Aşkın Tarifi Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Tanıtımı Çok Konuşuldu!

0
Karal D'nin yeni dizisi Aşkın Tarifi, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Yapımcılığını NTC yapımın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda, Deniz Koloş oturuyor. Dizinin senaryosunu Doruk...