Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan Sonunda Cana İle Yüzleşiyor!

Camdaki Kız 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan Sonunda Cana İle Yüzleşiyor!

-

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 21. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Cana, Sedat ile Nalan’dan intikam almak için şimdi de Adil’e tuzak kurar. Cana ile babasını samimi şekilde gören Nalan ise, bu manzara karşısında şoke olur. Feride ise Adil’in bir işler karıştırdığını anlar. Öte yandan Sedat ile Nalan arasına yine bir ihanet girer. Camdaki Kız 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nalan, sonunda Cana ile yüzleşiyor.

Perşembe Dizileri 2021

Nalan Sonunda Cana İle Yüzleşiyor!

Camdaki Kız 21. bölüm 2. fragmanında; Muzo, Meliha’ya pahalı hediyeler alıp onu mutlu ediyor. Nalan, Cana’ya onu ilk gördüğü anda nasıl biri olduğunu anladığını, kocasının onu kimin için boşamaya çalıştığını yüzüne vuruyor. Muzo, Meliha’yı kız arkadaşı olarak eve getiriyor. Sedat onu boynundaki dövmesinden hatırlıyor. Feride, Adil’i takibe alıyor.

İşte Camdaki Kız 21. bölüm 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Sedat, beş parasız kaldığını öğrenir. Nalan, gelip Nalan’ı eve dönmeye razı eder. Sedat’la Nalan eve döner. Cana ise, çocuklarını alıp eve döner. Onları tembihliyor ve kocasına hastanede olduklarını söyler. Ama Alp, ona inanmayıp araştırma yapar.

Rafet, Sedat’ı karşısında görünce ondan Nalan’ı bırakıp gitmesinin hesabını sorar. Nalan araya girip Rafet beyle ayrı görüşmek istediğini söyler. Ona, çocuklarının ondan korktuğunu ve bunun nedeninin birazda ondan kaynaklandığını söyler. Rafet, Nalan’ın konuşmasıyla çocuklarına karşı kötü davrandığını anlar.

Selen’i de arayıp kocasıyla eve gelmelerini ister. Çocuklarını bir masada toplayan Rafet, babasından şefkat görmediğini, eğer görseydi kendisinin de onlara daha farklı davranacağını söyler. Selen’e yönetimin çoğunu devir eder. Sedat’a, Beyoğlu’ndaki otelin işletmesini verir.

Alp, Cana’ya inanmayıp sekreterinden Cana ve çocukları adına alınmış uçak bileti olup olmadığını araştırır ve onların Londra’ya gideceklerini öğrenir. Cana, gideceklerini inkar edemez. Ama Sedat’la gideceğini söylemez. Sedat, Nalan’ın gönlünü almak için ona hediye alıp yemeğe çıkartmak ister.

Bu arada Cana, Sedat’la konuşmaya gider. Ondan kendisini terk ettiğinin hesabını sorar. Sedat ona, her şeyin bittiğini söyler. Cana, perişan halde otelden çıkarken Adil’le karşılaşır. Adil, Cana’ya yardım eder. Cana ona telefon numarasını verir. Adil, onu arayıp nasıl olduğunu sorar.

Nalan, bir derginin kapak çekimini annesinin zoruyla kabul eder. Orada ilk kez kendi kararını verip elbise seçimini kendisi yapar. Nalan, Sedat’la çıkacakları yemeğe onu da davet eder. Muzo, kız arkadaşı olduğunu söyleyince Nalan, yemeğe onu da getirmesini ister.

Hayri’nin mahalleden arkadaşının kız kardeşi Meliha, para karşılığında erkeklerle birlikte olur. Muzo, Meliha’yı parayla tutup ona Nalan’ın fotoğrafını gösterip ona benzemesini ister. Yemeğe onunla birlikte gidip onu Melisa olarak tanıştırır.

Sedat, kızı tanır. Ancak nereden tanıdığını çıkaramaz. Cana, Sedat ile Nalan’ın yemeğe çıkacağını öğrenip sürekli yemekte onu arar. Nalan, Cana’nın Sedat’a gönderdiği mesajı okur. Onların buluşacağı yere gidip bekler. Sedat’ın Cana’yla buluşacağını beklerken babası onunla buluşur.

Camdaki Kız 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat Nalan’ı Yine Aldatıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...