Pazar, Ekim 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sedat Nalan'a Yakalanıyor!

Camdaki Kız 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sedat Nalan’a Yakalanıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Camdaki Kız, 14. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nalan, otel odasını terk eder. Sedat, Cana’yla birlikte olur. Feride, Nalan’ın Sedat’ın yanından ayrıldığını ve kızının yanında Hayri’nin olduğunu öğrenir. Cahit, Rafet’e savaş açar ve bu savaşta Sedat’ın yanında olup ondan intikam almak ister. Feride, Nalan’a gerçekleri açıklamaya karar verir. Camdaki Kız 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sedat, Cana ile telefonda görüşürken Nalan’a yakalanıyor.

Perşembe Dizileri 2021

Sedat Nalan’a Yakalanıyor!

Camdaki Kız 14. bölüm 2. fragmanında; Sedat, Cahit’in sayesinde ilk işini başarıyor. Rafet, oğlunun ilk kez bir işi başardığı için memnun oluyor. Hayri, Nalan’a bir hediye alıp veriyor. Sedat, Nalan’la birlikte olduktan sonra Cana’yı arayıp ondan asla vazgeçmeyeceğini söylüyor. O sırada Nalan geliyor ve Sedat’ın konuşmasını duyuyor.

İşte Camdaki Kız 4. bölüm 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 13. BÖLÜM ÖZETİ!

Hayri, Rafet’i baygın bir şekilde yerde yatarken bulur ve ona yaptığı ilk müdahale ile onun hayatını kurtarır. Daha sonra otelden çıkartıp gizlice doktora götürür. Rafet, eve gitmez. Hayri’yle birlikte onun evine gider.

Nalan’ın yalan haberini yapan kişi bir açıklama yapıp Nalan ve ailesinden özür diler. Röportajın gerçeğini yayınlar. Nalan’ın bu konuda suçsuz olduğunu herkes öğrenir. Sedat ile Nalan, Hayri’nin evini bulup Rafet’le konuşmak için oraya gider. Rafet, Nalan’ın ısrarıyla eve dönmeyi kabul eder.

Evde, şirketin yönetin kurulu başkanlığını bırakacağını söyleyen Rafet, çocuklarına aralarında yerine kimin geçeceğine karar vermelerini ister. Bu kararıyla, kendisi öldükten sonra çocuklarının ne yapacaklarını görmek ister. Seren, yönetim kuruluna kendisi geçmek ister.

Sedat ise, annesiyle konuşup o koltuğa kendisinin geçmesine için ondan yardım ister. Cana’nın kocası onun kendisine yıllardır ihanet ettiğini öğrenip onu evden kovar. Cana, gidip Sedat’ların oteline yerleşir.

Nalan, annesiyle konuşmaya gider. Ama Feride, torun müjdesi almadan onu affetmeyeceğini söyler. Nalan, gidip alışveriş yapıyor. Sedat’ın otelde kalacağını öğrenen Nalan, sürpriz yapıp onun yanına otele gider.

Cana da, Sedat’ın anahtarını alıp Nalan’dan önce odaya girip kendisiyle görüşmek istemeyen Sedat’ı beklemeye başlar. Nalan’ın da orada olduğunu gören Cana, ne yapacağını bilemez.

Sedat, odaya geliyor ve Nalan’ı orada görünce çok şaşırır. Onun artık kendisiyle birlikte olmak istediğini öğrenen Sedat, tam Nalan’ı öperken Cana’yı görür. Nalan, Sedat’ın nereye baktığını merak eder. O da Cana’yı görecek mi?

Camdaki Kız 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat Nalan’ı Gönderip Cana’yla Birlikte…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Esat Gülben'le Kendi Evinde Yaşamak İstiyor

Masumlar Apartmanı 44. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Esat Gülben’le Kendi Evinde...

0
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 44. yeni bölümüyle 26 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Safiye, Naci'den evlenme teklifi gelmeyince büyük...