Ana SayfaDedikoduÇağla Şikel'den Aşk İddialarına Yanıt

İlgili Postlar

Çağla Şikel’den Aşk İddialarına Yanıt

Raisa-Vanessa Sason kardeşler, adL ile yaptıkları işbirliği kapsamında oluşturdukları koleksiyonu tanıttı. Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen geceye ünlü isimler akın etti. Davete katılan Çağla Şıkel’den aik iddialarına yanıt.

Ünlüler Akın Etti

Kadın perakende markası adL ile Raisa Vanessa’nın birlikte hazırladığı 2022 İlkbahar-Yaz adL X Raisa Vanessa koleksiyonu Küçükçiftlik Park’ta yapılan özel bir defile ile modaseverlere tanıtıldı.

Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık ve Raisa-Vanessa Sason ev sahipliğinde gerçekleşen defileye Ceylan Çapa, Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Mert Aslan, Arzu Kunt, Deren Talu, Yüksel Mermer, Sedef Gali, Sitare Kalyoncuoğlu gibi ünlü isimler katıldı.

Işıltılı Koleksiyon

Küçükçiftlik Park’ta koreografisi ve prodüksiyonu Uğurhan Akdeniz tarafından gerçekleştirilen defileye ev sahipliği yapan Adil Işık Group Başkan Yardımcısı ve Tasarım Ekibi Direktörü Zehra Işık; “Bahar aylarını yaşadığımız ve heyecanla beklediğimiz yaz için adL kadınına rengarenk ve ışıltılı bir koleksiyon sunmaktan son derece mutluyuz. Raisa ve Vanessa ile işbirliğimiz güçlenerek devam ediyor ve her yeni koleksiyonda kadın ruhunu daha iyi anlayan tasarımlara ulaşmak son derece gurur verici” dedi.

Raisa Sason ve Vanessa Sason ise “Yazın canlı ruhunu, adL’nin renkli dünyası ile buluşturduğumuz son derece mutluyuz” diye konuştu.

Çağla Şikel’den Aşk İddialarına Yanıt

Adı işadamı Deniz Şahin’le anılan Çağla Şıkel, iddiaya “Hayatımda kimse yok. Böyle gizli saklı şeyleri de sevmiyorum. Hayatımda biri olursa seve seve söylerim. Artık 20 yaşında değiliz. Bu öyle isteyince olan bir şey de değil” yanıtını verdi.

Çağla Şikel Babasını Kaybettiği Günü Anlattı

Ünlü manken, hayatına girecek erkekte aradığı özellikler sorulunca da şöyle dedi: “Ben başarılı insan seviyorum. Çalışkan ve disiplinli olmalı. Benim hayatımda biri olacaksa, beni etkileyecekse, başarılı olması lazım. Aşk hayatı çok önemli ama her şey kısmet.”

Çağla Şikel Kimdir?

Özge Ulusoy: Her Güzel’in Bir Kusuru Var

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda “Kulaklarım büyüktür, bebek ayağı gibidir” diyen Özge Ulusoy, o açıklaması sorulunca gülerek “Daha önce kulaklarım kepçe demiştim, evet o yorumu ben yapmıştım. İnsan yaşlanınca kulakları büyüyor. Olsun, her güzelin bir kusuru var” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler