Magazin Haberleri » Ünlüler » Çağla Şıkel, “Bu Aşk Bitmez” Cevabıyla Şaşırttı!
Çağla Şıkel, "Bu Aşk Bitmez" Cevabıyla Şaşırttı!
Çağla Şıkel, "Bu Aşk Bitmez" Cevabıyla Şaşırttı!

Çağla Şıkel, “Bu Aşk Bitmez” Cevabıyla Şaşırttı!

Kariyer Fashion Show 30. yıl defilesinde Çağla ŞIkel, Miss Model of The World 2018 yarışmasında dünya güzelleri ile podyuma çıktı. Muhabirlerin sorularını yanıtlamaya çalışan Ünlü manken Çağla Şıkel, özel açıklamalarda bulundu, detaylar Haberimizde..


Çağla Şıkel ve Emre Altuğ Birlikte Tatile Gidiyor!

Çağla Şıkel: “Podyumda Çok Heyecanlıyız”

Türkiye güzelleri ile magazin muhabirlerinin sorularını cevaplayan Ünlü model Çağla Şıkel, “Genç tasarımcı arkadaşlarımızın heyecanını yükleyerek yürüyeceğiz bugün podyumda, o yüzden de çok heyecanlıyız” diyerek sözlerine devam eden Ünlü model, “Onlarla defileye çıktığım için çok mutluyum. Bence onlar da benimle çıktıkları için çok mutlulardır. Yeni nesil modellere çok ihtiyacımız var. İşte karşınızda, hepsi birbirinden güzel. Yolunuz açık olsun. Ben yakında 20. yılımı devireceğim” sözleriyle devam etti.

Çağla Şıkel kimdir?

Çağla Şıkel: Bu aşk bitmez - <a href=Magazin haberleri” />

Çağla Şıkel, “Bu Aşk Bitmez” Dedi..

Muhabirlerin, podyumları ne zaman bırakacağı hakkındaki sorusuna ise ünlü manken, “Böyle bir zaman, nokta koymak çok yanlış olur. İnsan sevdiği, âşık olduğu şeye nokta koyamaz. Sınır koyamaz, ‘bu aşk burada bitecek’ diyemez. Tabii ki fiziğimin el vermediği, kendimi kötü hissettiğim zaman bir nokta koyulacaktır ama buna bir zaman koymak çok yanlış olur” ifadeleriyle cevap verdi.

Çağla Şıkel: Bu aşk bitmez - <a href=Magazin haberleri” />

Çağla Şıkel: Bu aşk bitmez - <a href=Magazin haberleri” />


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Deniz Seki ve İrfan Özçelik Ayrıldı Mı?

Deniz Seki ve İrfan Özçelik Ayrıldı Mı?

2019 senesinden beri İrfan Özçelik’le mutlu bir birlikteliği olan Deniz Seki’nin sevgilisinden ayrıldığı iddiaları gündeme …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir