teensexonline.com
Ana SayfaÜnlülerÇağla Şikel 40'ta

İlgili Postlar

Çağla Şikel 40’ta

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği 40, Jülide Ateş’in sunumuyla, Haber Global ekranlarında her Perşembe ekrana gelmeye ve gündemi değiştirmeye devam ediyor. Jülide Ateş’in 11 Haziran Perşembe akşamı konuğu sunucu ve model Çağla Şıkel oldu. Çağla Şikel 40’ta.. İşte Detaylar..

Çağla Şıkel Kusursuz Fiziğiyle Gençlere Taş Çıkarttı

Çağla Şikel 40’ta

1990 Türkiye Güzeli Jülide Ateş’in karşısında bu kez 1997 Miss Turkey birincisi Çağla Şıkel vardı ve Jülide Ateş: “Hep benimle ropörtaj yapılırdı, şimdi ben bir güzellik kraliçesiyle ropörtaj yapmanın büyük keyfi içerisindeyim” diyerek programa başladı. Format gereği Çağla Şıkel’e  40 soru yöneltildi. Şıkel soruları kendisine ayrılan 2 dakika süre içinde yanıtladı. Çağla Şıkel de Jülide Ateş’e tüm içtenliğiyle içini döktü.

Emre Altuğ’dan Seranay Sarıkaya’ya, yeniden evlenmesinden aşka, kendi çocuklarından kendi çocukluğuna, babasına, başarılarına, hayata dair Çağla Şıkel’in hiçbir yerde kurmadığı cümleler, 40’la ekrana geldi. Çağla Şikel 40’ta

Çağla Şıkel Kimdir?

İşte 40’tan Çağla Şikel’in Satır Başları:

“Ben çok güzelim, bu güzellik yarışmasına girerim diye bir düşüncem olmadı. Benim 1., Burcu’nun 4. Olduğu o yarışmada Burcu Esmersoy’la ben kendine en güvenmeyen kızlardık.”

“İnsanların kilosuyla, kaburgasıyla, gıdığıyla, belindeki yağlarıyla uğraşmasının inanılmaz büyüklükte hastalıklı bir takıntı olduğunu düşünüyorum.”

“Emziren bir kadın gördüğümde tüylerim diken diken oluyor, hala çocuk sahibi olmak istiyorum.”

“Kime göre neye göre güzelim, kime göre kendimi yargılamalıyım? Hangi prototipe göre daha iyi ya da daha kötüyüm? Ben kendimi güzellik konusunda eleştirmeyeli 20 sene oldu! Aştım artık. Ben tekim. Her kadın tek. Her kadın eşsiz. Farklı coğrafyalarda büyütülüyor, herkesin kendini kabul edebilmesi gerekiyor. Benim kendime yaptığım en büyük iyilik bu.”

“Çok üzüldüğüm, perişan olduğum zamanlar oldu. Bir cümleyle 3 gün yatıp kalktığım zaman oldu. O kişinin bunun farkında mı? Yazdı ve gitti! Ama benim 3 günüm mahvoldu. Şimdi sadece onlara çiçek gönderiyorum.”

Hiç Estetik Yaptırdınmı?

Jülide Ateş, Çağla Şıkel’i estetik operasyonunun olup olmadığını sordu, Çağla Şikel: “Göğüslerimi yaptırmıştım, babam yaşarken söyleyemiyordum. Babamdan da gizlemiştim. Tahta göğüs diye dalga geçiyorlardı, balerinlikte tahta göğüs makbuldür. Şansa benim de tahta gibiydi göğüslerim. Modellik yaptıktan sonra, elbiseyi daha iyi taşıyabileceğimi düşündüm” dedi.

Çağla Şıkel’in Gözyaşları Babasına Aktı

Jülide Ateş, Şıkel’e “Babasız kalınca hayatınızda neler eksildi?” sorusunu yöneltti. Şikel, soru karşısında gözyaşlarına tutamadı ve gözyaşları içinde: “Hayatımda bir kere düştüm. O da babamı kaybettiğim zaman… Sonra hayatımdaki en büyük kalkışı yaptım. O düşüş beni inanılmaz ayağa kaldırdı. Babam çok sevgisini gösterebilen bir adam değildi, her zaman baba sevgisine biraz aç  bir çocukluk geçirdik diyebiliriz ailece. Çok sevgi dolu, güleryüzlü bir adam değildi ama, babaydı. O benim babamdı” dedi.

Çocuklarımın Bana Olduğu Kadar Babalarınada İhtiyaçları Var

Jülide Ateş’in “Emre ile anne baba ilişkinizini nasıl yürütüyorsunuz?” sorusuna da “Çok enteresan gibi algılanıyor, niye böyle algılandığı da, bu işi yürütemeyenlerden dolayı oluyor. Çok normal bir şey değil mi bu? Benim çocuğumun bir tane babası var. Benim 2 erkek çocuğum var ve babası onların idolü! Bana ihtiyaçları olduğu kadar babalarına da ihtiyaçları var. Böyle bir durumda ben o çocukların babasıyla iyi geçinmeyeceğim de kiminle geçineceğim? Aksine özen gösteriyorum, dikkat ediyorum, sevgimi saygımı eksik etmiyorum. Benim çocuklarımı biz beraber büyüteceğiz. Emre çok iyi bir baba. İyiki de öyle bir babaları var.

Çocuklarımızın Mutluluğu İçin Daha Bir Mutlu Bir Anne Lazımdı!

Çağla Şıkel, Jülide Ateş’in “Emre Altuğ’la istemeden mi ayrıldınız” sorusunu ise “Ben istemeden kimse bana bir şey yaptıramaz, çocuklarımızın mutluğu için daha mutlu bir anne lazımdı, daha mutlu bir anne ve baba için ayrılmamız gerekiyordu” dedi.

Emre Altuğ’dan Sonra Kimseye Aşık Olmadı Mı?

Jülide Ateş’in “Emre Altuğ’dan sonra kimseye aşık olmadınız mı?” sorusunu ise Çağla Şıkel tüm samimiyetiyle yanıtladı: “Tabii ki birileriyle tanışıyoruz, ama çok deli aşık olmadan bir ilişki yaşamayı düşünmüyorum. Aşkın hayatımdaki boşluğunu kendime hissettirmiyorum. Eğer gelirse de kapım açık. Evet, bu dönem boyunca aşık olmadım. Ama olabilirim!

“Evlenmek İçin Oğulların İzin Alır Mısın?”

Çağla Şıkel, Jülide Ateş’in “Evlenmek için oğulların izin alır mısın?” sorusuna: “Bunun zamanı önemli… Bu yaşta mı, onlar 18’ine geldiğinde mi? Bu aralar oldu diyelim; çocuklarım evlenmemi istiyor. Benim çok iyi anlaşacağım biri demek, benim çocuklarımla da çok iyi anlaşan biri demek, çocukları çok seven biri demek. Dolayısıyla çocuklarım onay verecektir, böyle bir endişeye hiç düşmedim. Bunu izin almak olarak değerlendirmiyorum, bu toplu bir enerji. Evimize yeni birisi gelecekte, biz onu hissederiz. Çocuklarım ‘anne evlen sen’ dediler ama, bence tam olarak evliliğin ne demek olduğunu bilmiyor da olabilirler” dedi.

Sokağa Çıkma Yasağında Çocukları Neden Sokağa Çıkardı?

Çağla Şıkel, 20 yaş altına sokağa çıkma yasağı olduğu dönemde çocuklarıyla sokakta görüntülenmesi için: “Hiçbir anne çocuğunu riske atmaz. Genelleme yapayım, çocuğumu riske atacak bir şey yapmadım, yapmam da! Çocuğumu sokağa çıkarmadım, bir sokak üstümüzde oturan anneme çiçek almak için arabaya bindirdim, Uzay tutturdu ‘Anneanneme ben çiçek seçmek istiyorum’ dayanamadım, indirdim çiçeği seçti, orada da gazeteci arkadaşlarımız çekti.

Doğru muydu? Çok arkasındayım demek istemiyorum, anneme olan özlemime, çocuğumun ısrarına yenik düştüm” dedi.

Serenay Sarıkaya’yı Kıskandım!

Fİ Dizisinde balerini oynayan Serenay Sarıkaya sorusunu ise Jülide Ateş, “Serenay Sarıkaya’yı kıskandınız mı?” diyerek sordu.

Çağla Şikel, soruyu çok “çok şeker bir soru” diyerek yanıtlamaya başladı. Şikel: “Hemcinsime karşı bir kıskançlık hissetmiyorum, o duyguyu geçeli baya oldu. Kıskanma demeyelim, ama özendim. Çok özendim, çünkü dans etmek dünyanın en güzel şeyi… Serenay o kadar çalışkan bir kız ki, profesyonel bir dansçı olmasa da, bize dans ettiğini gerçekten hissettirdi. Serenay orada gerçekten dans etti. Performansını izlediğimde, teknik olarak bakmadan gerçekten alkışladım. Dans eden herkese özeniyorum, dans etmeyi özlüyorum, Mükemmel kusursuz bir balerin değildim ama, dans etmek benim ilk aşkımdı.”

Madonna’nın Gözü Toprağa Bakıyor.

Çağla Şıkel konu güzelliğe gelince de unutulmayacaklar arasında girecek bir cümleye imza attı. Şıkel, kendisine ve cildine çok özen gösterdiğini belirterek: “Ben gözümün içindeki pırıltı gitmesin istiyorum. Ben içimdeki eğlenceli, hafif yaramaz bir kız var içimde, o kızın kaybetmemek için her şeyi yapıyorum. Onu besliyorum, onu parka götürüyorum, tramboline çıkarıyorum… İçimde yaşattığım çocuk sayesinde, gözlerimin 18 gibi baktığını düşünüyorum. Mesela Madonna kaç yaşında bilmiyorum, cildi inanılmaz pürüzsüz müthiş görünüyor, ama gözü toprağa bakıyor. Gözünün feri gitmiş kadının. Önemli olan içimizi diri tutalım.” dedi.

Türkiye’nin Gelmiş Geçmiş En İyi Top Modeli Kim?

Şıkel bu soruya tek bir isim olarak yanıt veremedi. “Ebru Ürün, Ceylan Saner, Deniz Pulaş, Sema Şimşek, Yeşim Palandüz hayran olduğum, yürürken çok şey öğrendiğim, iş disipliniyle hepsi birer bebek ve hala da öyleler” diyerek 6 ünlü modelin ismini verdi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler