Ana SayfaÜnlülerÇağatay Akman'ın evini kızlar bastı, taşınmak zorunda kaldı!

İlgili Postlar

Çağatay Akman’ın evini kızlar bastı, taşınmak zorunda kaldı!

Genç şarkıcı Çağatay Akman, konuk olarak katıldığı programda kız hayranları yüzünden yaşadığı zorluğu anlattı. Çağatay Akman, hakkında merak edilenleri anlattı. İşte detaylar…

Çağatay Akman Yepyeni Şarkısıyla Gençlerin Gönüllerinde Taht Kuracak

Çağatay Akman’dan samimi açıklamalar

Son zamanların en popüler şarkıcıları arasında yer alan, ‘Gece Gölgenin Ragatına Bak’ isimli şarkısı ile bir anda yıldızı parlayan Çağatay Akman, Emre Saygı’nın hazırlayıp sunduğu ‘Hadi Be’ programına konuk olarak katıldı. Son zamanlarda ‘Yüreğim Davacı’ isimli şarkısı ile dillerde olan Akman, samimi açıklamalarda bulundu.

Çağatay Akman kimdir?

Askerden sonra düzelirim

Zayıflığından dert yanan Çağatay Akman, askerden sonra kilo alacağına olan inancını ifade ederek “Soğuğu çok seven bir insan değilim. Zaten çok fazla zayıfım. Zayıflığımdan dolayı da çok fazla üşüyorum. Rahmetli dedem ve babam da askere gidene kadar zayıfmış. Askerden sonra düzelmişler. Ben de büyük ihtimal askerden sonra düzelirim.” dedi.

Hoşlandığım kız sayesinde gitara başladım

Hoşlandığı kızla yakınlaşabilme çabalarını anlatan Akman, “Meğer kızın 9 ay önceki post’una bakmışım. 2010-2011 yılları o zamanlar. Facebook’un hızlı zamanları. Kızdan bayağı bir hoşlandım, tanışmak istiyorum. Gittim kursa. Annemle gittim hatta. Sözleşme falan imzalattılar anneme. Her gün farklı bir grup var kursta. Kız da pazar grubunda. Ben daha yeni başlayacağım için beni pazartesi grubuna aldılar. Yalvardım ‘Beni pazar grubuna alın’ diye, aldılar. Kursun ilk günü yolda giderken elim ayağım titriyor, ‘Nasıl muhabbet kuracağım’ diye düşünmekten. Biraz kurnazlıklar da var, Zeytinburnu çocuğu olduğum için. Gittim baktım kız yok. ‘Bugün hasta diye gelmedi herhalde’ diye düşündüm. İkinci hafta gittim, baktım yine yok. Gitar kursunun aylığı 50 lira. ’50 lira bize paket servis olarak girdi mi şimdi’ dedim. 1-2 ay geçti, kız gelmiyor. Ben de dedim ki madem buraya 50 lirayı veriyorum, bari gitarı öğreneyim, öğrendim. Sesim de güzeldi zaten. Biliyordum sesimin güzel olduğunu, arkadaşlarım söylüyordu. ‘Buna yoğunlaşayım’ dedim. Gitar çalmama vesile oldu o kız.” diye konuştu.

Matematiği gitarla kaynattım

Çağatay Akman, gitar çalma konusundaki yeteneğinin lisede çok isine yaradığını söyleyerek “Matematik dersini sevemedim. Seven kişilere de bir şey demiyorum. İlkokulda matematik dersini kaynatmak için bizim sınıf okula gitar getirmemi çok istiyordu. Ben de sırf dersi kaynatmak için gitar getirip şarkı söylüyordum. Beni ön plana atıyorlardı. Ben sadece matematik dersini değil, bütün dersleri kaynattım 1 yıl boyunca. Hoca da her zaman destekledi beni. Notlarım da zaten çok kötüydü. Belki de gitar sayesinde liseye geçmişimdir.” dedi.

Kızlar evi basınca taşındım

Genç kızların yoğun ilgisinden dolayı yaşadıklarını anlatan ünlü şarkıcı, “Zeytinburnu’nda oturduğum zamanlar, küçük bir yer olduğu için insanlar evimi biliyordu. Kızlar artık evi basmaya çalışıyordu. Hatta iki gün önce 3-4 kız gelmiş eve. İş artık rahatsız edici boyuta geldi. O kadar çok rahatsız ediyor ki babama bile gidip ‘Çağatay’ı göreceğim, nerede o?’ diye soruyor. Ben de taşındım, şu an tek yaşıyorum. Artık oturduğum yeri söylemeyeceğim.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler