Ana SayfaDedikoduBurcu Kıratlı ve Sinan Akçıl Ayrılığı Reklam Mı?

İlgili Postlar

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl Ayrılığı Reklam Mı?

Birlikte oldukları günden beri bir ayrı bir barışık olan Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl’ın yeniden ayrılık eşiğinde olduğu doğrulanmıştı ki ikilinin yeni projeler eşiğinde olması kuşku uyandırdı. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl ayrılığı reklam mı?

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı Yine Boşanıyor

Sinan Akçıl, ikinci kez nikâh masasına oturduğu oyuncu eşi Burcu Kıratlı ile evliliklerinde kriz yaşadıklarını doğruladı. Konuyla ilgili konuşan Akçıl, “Evden ayrıldım ama çözmeye çalışıyoruz. Diğer iddiaların hepsi yalan, asılsız” dedi. 2018 yılında Kıratlı ile evlenen ve dokuz ay evli kaldıktan sonra boşanan Sinan Akçıl, Şubat 2021’de eski eşiyle ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak evliliklerinin henüz birinci yılı dolmadan çift hakkında yeniden ayrılacakları yönünde iddialar ortaya atıldı. Burcu Kıratlı’nın, manevi babası Kenan Erçetingöz’ün doğum gününe yalnız katılması ve parmağında alyansının olmaması da bu iddiaları güçlendirmişti. Hürriyet’in ulaştığı Sinan Akçıl, evliliklerindeki krizi doğruladı ve yaşanan süreci anlattı.

Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı İkinci Kez Nikah Masasına Oturdu

“Aldatma Yok”

Burcu Kıratlı ise “Eşinizin size ihanet ettiği ve yakında boşanacağınız doğru mu?” sorularına şu yanıtı verdi:

“Asla aldatma yok. Evet, şu an bir boşanma durumumuz var ama beklemedeyiz. Araya üçüncü kişiler girdi. Bizim derdimiz tamamen kendimizle. Derdimiz de iki kişilik, kavgamız da iki kişilik, aşkımız da iki kişilik. Birbirimize çok ağır yaşattığımız bir şey yok. Sadece bekliyoruz. Sonucunu da yakında göreceğiz.”

Burcu Kıratlı Kimdir?

“Evleri Ayırdık”

“Şu anda evlilik çıkmazındayız” diyen Sinan Akçıl, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim. Ama sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekrar aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki kez âşık olup evlendiğim kadın. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci kez evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın.”

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl Ayrılığı Reklam Mı?

Daha önce boşanan ama ayrılığa 20 gün dayabilen çiftin ikisi de şuan da yeni projeler eşiğinde. Sinan Akçıl yeni albümü üzerinde çalışıyorken, Kıratlı’nın da bir tiyatro oyununda yer alacağı öğrenildi. Bu gelişmeler ikilinin ayrılığının yalan olabileceği söylentilerini de beraberinde getirdi. Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl ayrılığının reklam olup olmadığı ilerleyen günlerde gün yüzüne çıkacak gibi duruyor…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler