Magazin Haberleri » Kimdir » Burç Kümbetlioğlu Kimdir?
Burç Kümmetlioğlu Kimdir?

Burç Kümbetlioğlu Kimdir?

Burç Kümbetlioğlu Kimdir?

Burç Kümbetlioğlu 14 Eylül 1980’te Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Lisans eğitiminden sonra yüksek lisans eğitimini de başarılı bir şekilde tamamlayan Burç Kümmetlioğlu eğitiminden sonra hep gönül verdiği oyunculuk mesleğine başlamak için bir şeyler yapmaya karar vermiştir. Burç Kümmetlioğlu kariyerine oyunculuk dersleri almakla başlamıştır.


Burç Kümmetlioğlu, İstanbul’da iki arkadaşı ile reklam ajansı açmış daha sonra anlaşamadıkları için yollarını ayırmışlardır. Bir sigorta şirketinde bireysel emeklilik satıcılığı yapan Kümmetlioğlu, askere gittikten sonra yaklaşık 9 ay boş gezdi. İlk deneyimi ‘Hanımın Çiftliği’ dizisiyle olan oyuncu, güçlü bir kadroyla beraber çalıştı ve çeşitli deneyimler elde etti.Daha sonra 2005 yılında ‘Milat’ adlı dizide keskin nişancı rolünde oynadı.

Birçok projede yer almaya başlayan Burç Kümmetlioğlu herkes tarafından sevilen bir oyuncu olmak için emin adımlarla yürümeye devam etti. Bu diziden sonra 2017 yılında bir savaş filmi olan ‘Ayla’ dizisinde rol aldı. Büyük yankı uyandıran bu film milyonlarca kişiye ulaştı ve Burç Kümmetlioğlu kariyerinde önemli bir adım atmış oldu. Burç Kümmetlioğlu şuanda ise Fox Tv’de yayınlanan ‘Savaşçı’ dizisinde rol almaya başladı.
Bugün Doğan Ünlüler

Yer Aldığı Projeler

2017-Savaşçı

2017-Ayla

2016-Hayati Tehlike

2015-Kabula Rosa

2015-Sarıkamış Çocukları

2015 – Eve Dönüş

2015 – Milat

2014 – Çırağan Baskını

2014 – Kırımlı

2014 – Ayhan Hanım

2013 – Ben Onu Çok Sevdim Ben Onu Çok Sevdim

2012 – Veda

2012 – Biz Babasız Büyüdük

2011 – Sen De Gitme

2011 – Anneler ile Kızları

2010 – Hanımın Çiftliği

2009 – Kanal-İ-zasyon


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Aleyna Şendur

Aleyna Şendur

İlginizi Çekebilir

Safir Çevik Kimdir?

Safir Çevik Kimdir?

Bir şeyler dicem sana (Duvar) feat parçalarıyla YouTube’u sallayan müzisyen Safir Çevik Kimdir? Safir Çevik Kaç Yaşında? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir