Magazin Haberleri » Dedikodu » Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Gelen Haberlere Üzülüyor Mu?
burak-ozcivit-ve-fahriye-evcen-gelen-haberlere-uzuluyor-mu

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Gelen Haberlere Üzülüyor Mu?

Kuruluş Osman dizisiyle ekranlara dönen oyuncu Burak Özçivit, hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen olayı açıkladı. Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit geçtiğimiz gün Vadİstanbul’da objektiflere yansıdı. Alışveriş turuna çıkan yakışıklı oyuncu hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen olayı açıkladı. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Gelen Haberlere Üzülüyor Mu?


Burak Özçivit Kimdir?

Burak Özçivit: Çocuğumun Para İle Gündeme Gelmesini İstemiyorum!

Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit geçtiğimiz gün Vadİstanbul’da objektiflere yansıdı. Alışveriş turuna çıkan yakışıklı oyuncu hem kendisini hem de eşi Fahriye Evcen’i üzen olayı açıkladı.

Burak Özçivit, “Her şey çok güzel gidiyor babalık çok güzel bir duygu inşallah herkese nasip olur. Gündüz set, gece Karan ile vakit geçiriyorum. Karan hem anneci, hem babacı” dedi. Burak Özçivit açıkladıKaran bebeğin paylaşımlarının çok konuşulması üzerine yorum yapan oyuncu, “Nazara inanıyoruz ama çok dua ediyoruz bu konuda, çok dikkatliyiz” dedi. Muhabirlerin, Karan bebeğe gelen reklam teklifleri sorusuna ise “yalan yanlış haberler yapılıyor, çocuğumun para ile gündeme gelmesini istemiyorum bu durum Fahriye ile beni çok üzüyor” tarzında konuştu.

Fahriye Evcen Kimdir?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Nilay Dorsa'nın Televizyonu..

Nilay Dorsa’nın Televizyonu..

Tüm dünyada hızla yayılan ve sonunda Türkiye’yi de kıskıvrak saran Korona virüs sebebiyle evlerine kapanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir