Ana SayfaÜnlülerBülent Ersoy Sonunda Lüks Minibüsüne Kavuştu

İlgili Postlar

Bülent Ersoy Sonunda Lüks Minibüsüne Kavuştu

Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, yeni lüks minibüsünü satın aldı. Güçlü sesi ve benzersiz şarkıları ile Türkiye’nin usta sanatçılarından biri olan Bülent Ersoy, giysileri ve lüks harcamalarıyla da herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor!

Tam 15 milyon TL!

Bülent Ersoy diva

Neredeyse her yere kiralık minibüs ve taksi gibi araçlarla giden Ersoy, kendi aracını sonunda satın aldı. Ünlü diva, V serisi’nden Mercedes bir minibüse sahip oldu. Minibüsün içi Ersoy için yeniden tasarlandı.

Özenle hazırlanan bu aracın maliyeti ise tam olarak 15 milyon TL’yi buldu. İçi komple beyaz renkte dekore edilen araçta Ersoy’un isminin baş harflerinden meydana gelen BE amblemi de yer alıyor.

Birbirinden gösterişli takıları, kostümleri ile adından sıkça söz ettiren Ersoy, geçtiğimiz günlerde de Nişantaşı’nda yer alan kumaşçısını ziyaret ederek 600 bin TL harcama yapmıştı. Mağazada tam tamına 4.5 saat kaldığı söyleniyor.

Pişti Olmayı Sevmiyor

bülent ersoy şarkı söylüyor

Beğendiği birkaç desen için sipariş veren ve her bir kumaş topuyla beraber 250 metre saf ipek kumaş satın alan Ersoy; Kimseyle pişti olmam, üzerimde gördüğünüz her şey sadece bende vardır diyor.

Gerçekten de öyle, ünlü sanatçının giydiği giysiler ve taktığı her bir mücevheri sadece onda görüyoruz. Başka bir kişide ya da herhangi bir ünlü isimde bu parçalara denk gelmek imkansız. Çünkü o her şeyi özel olarak yaptırıyor ve her zaman farklı olanı seçiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler