Magazin Haberleri » Ünlüler » Bülent Ersoy Sonunda İsyan Etti!
İsyan Etti
İsyan Etti

Bülent Ersoy Sonunda İsyan Etti!

Bülent Ersoy sonunda isyan etti! Son günlerde sıkça haber olan kürk tartışmaları sonrası Bülent Ersoy isyan etti. Geçtiğimiz yıl gelen tepkiler üzerine kürklerini artık giymeyeceğini açıklayan Bülent Ersoy’un yeni aldığı kürküyle poz vermesi büyük tepki topladı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isyan eden Bülent Ersoy, sağlığı yüzünden yeniden mecburen kürk giymek zorunda olduğunu ifade etti. İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…


Bülent Ersoy’dan Muhteşem Sahne!

Bülent Ersoy sonunda isyan etti!

Bülent Ersoy sonunda isyan etti! Son günlerde çok ses getiren kürk tartışmalarına ünlü sanatçı Bülent Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile isyan etti.

2017 yılında kendisine gelen tepkiler üzerine kürk giymekten vazgeçtiğini söyleyen Bülent Ersoy, önceki gün aldığı yeni kürküyle poz verince yeniden hedef tahtasına oturdu.

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir mağazaya giden ünlü sanatçının, 500 bin lira değerinde leopar bir kürkün provası için orada olduğu ve ayrıca 2 kürk siparişinde daha bulunduğu iddia edilmişti.

Bülent Ersoy hakkında çıkan iddialardan sonra harekete geçen hayvanseverler, sosyal medya hesaplarından oldukça sert bir şekilde ünlü sanatçıyı eleştirmişti.

Kendisine gelen hakaret dolu eleştiriler karşısında sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü sanatçı, sağlığı için kürk giymeye mecbur olduğunu ifade edip şunları söyledi:

Bülent Ersoy, hakaret dolu mesajlar karşısında bir açıklama yaptı.
Bülent Ersoy, hakaret dolu mesajlar karşısında bir açıklama yaptı.

Bülent Ersoy kimdir?

Yorumları şaşkınlık ve derin bir teessür içinde okudum

“Aziz ve muhterem sayın takipçilerim;

Bugün, tüm magazin sitelerine başlık olan kürk giyme haberlerime gelen kötü yorumları şaşkınlık ve de derin bir teessür içerisinde okudum. Sözde hayvansever, yaratılmış canlıyı sözde seven bazı yorumcular şahsım için yüce Allah’tan ölüm dileyip beddualar ve de hakaretamiz sözcüklerle bana yazılı saldırılarda bulunmuşlar.

Soğuktan geber, öl İnşallah!

İşte bu noktada, beni düşünceye sevk eden çok önemli bir konu ortaya çıkıyor. O da; insan canını hiçe sayıp ‘soğuktan geber, öl inşallah’ diyebilecek duygu-durum bozukluğu yaşayan kişilere ne dereceye kadar saygı duyulabileceğidir! Hayvanlar için insana ölüm… Bu bir tenakuz ve akıl dışı düşünce bozukluğudur. Beni çeşitli yönlerimle eleştirebilir, öfke duyabilir, hatta ve hatta beni sevmeyebilirsiniz. Bunlar, sizlerin en tabii haklarınız; ama hayvan yaşasın diye bir insana ‘öl inşallah’ diyenler karşıma sevgi ve evrencilik ile gelmesin! Ayrıca, medeni insanlar görüşlerini küfür, kafir, beddua ve hakaret etmeksizin sunmayı da bilmelidirler.

“İmite bu, gerçek değil” diyebilirdim ama demedim, demem de!

Bendeniz bu ilerleyen yaşıma kadar sevenlerime hep dürüst olup kendileriyle hep gerçekleri paylaştım, gerçekleri söyledim. İsteseydim çevredeki tüm kürk giyenler, hatta dizilerde görüntü veren artistler gibi ‘imite bu, gerçek değil’ diyebilirdim ama demedim, demem de. Kaldı ki, geçen sene kürk giyme spekülasyonlarına karşın sağlığım açısından yeniden kürk giymeye el mecbur olduğumu tüm kamuoyuna da bildirmiştim. İşte bu noktada yine dürüstlüğümden taviz vermedim, vermeyeceğim, verdiremeyeceksiniz! Bu konuyla ilgili şahsıma karşı hakarette bulunan yazı ve yorumların sahiplerinin tek tek tespit edilmesi için emr-ü irademde çalışan ekiplerimi görevlendirdim. Tüm hukuki haklarımı kullanarak bu kişiler hakkında yasal işlemler başlatacağımı da saygılarımla arz ederim efendim.”


 

Hakkında Bahar Kanık

Avatar

İlginizi Çekebilir

Deren Talu ve Kerim Sabancı Birlikte Görüntülendi

Deren Talu ve Kerim Sabancı Birlikte Görüntülendi

Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu’nun bir süre önce gönlünü ünlü iş adamı Kerim Sabancı’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir