Ana SayfaDedikoduBoşandığına şükreden ünlü isim kim?

İlgili Postlar

Boşandığına şükreden ünlü isim kim?

Boşandığına şükreden ünlü isim kim? 2 yıllık evlilik bitti! Boşandığına sevinen ünlü nerede kutlama yaptı? Peki, bu ünlü kim?

Aylık 5 bin TL nafaka karşılı ile boşandı!

Boşandığına şükreden ünlü isim; Banu Öztürk, 2014 yılında evlendiği İsmail Akay’dan boşandı.  Dava sonucunda ortak çocuğun velayeti annesine bırakıldı. Ayrıca mahkeme, Akay’ın Öztürk’e 250 bin TL maddi, 250 bin TL manevi olmak üzere toplam 500 bin TL tazminat ile çocuk için de aylık 5 bin TL nafaka ödenmesine karar verdi.

Neden şükrediyor?

2 yıllık evlilik bitti mi sorularına yanıt geldi! Evet, 2 senedir süren boşanma davasının sonuçlanmasını oğlu Kahraman ile kutlayan Banu Öztürk, “Çok şükür kurtuldum. Eğer oğlum olmasaydı bunlarla uğraşmazdım ama büyüyünce sorduğunda ona verebileceğim bir cevap var ” dedi.

Boşandığına sevinen ünlü nerede kutlama yaptı?

Güzel Banu Öztürk, “Ameliyatlık hale getirip bir insanı aldatmak insanlık suçudur. Canımla boğuşurken aldatıldığımı öğrendim ve öğrendiğim gün de boşanma davası açtım. Aldatılmak hazmedilemez. Hiçbir yuva yıkılmak üzere kurulmaz ancak özgürlük sınırsız değildir. Özgürlük bir insanın özgürlüğü bir başkasının özgürlüğünün başladığı yere kadardır. Kimse kimsenin yüreğine, canına, malına, kariyerine, ekmeğine zarar veremez, vermemeli… Herkes haddini bilecek. Çok fedakarlık başa belaymış, ben yuvam ve çocuğum için işimi gücümü bırakmıştım, hata etmişim” dedi. Banu Öztürk, eşine 2017 yılında boşanma davası açmıştı…
Başarılı isim Banu Öztürk, boşandığı için sevincini Dominik’te kutladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler