Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm 2.Fragmanı Geldi!

Bir Zamanlar Çukurova 14. Bölüm 2.Fragmanı Geldi!

-

Bir Zamanlar Çukurova 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Demir ve Yılmaz arasındaki kavga Demir’in gözünü her geçen gün karartıyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Demir, beklenmedik bir plan hazırlığında.Bir Zamanlar Çukurova 14. Yeni bölümden 2. Fragman geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Hünkar, yüzünde mutluluk tebessümü ile biri ile buluşuyor. Demir ile Yılmaz bir kez daha birbirlerine silah çekiyor. Üstelik bu sefer Züleyha da orada. Demir Yılmaz’a ‘Ya senin ölün çıkacak ya da benim’ diyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova 14. yeni bölüm fragmanları.

Bir Zamanlar Çukurova oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Hünkar ve Fekeli’nin büyük gizemi!

ATV’de yarın akşam 14. bölümü yayınlanacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinden 2. tanıtım da ekrana geldi. Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin 14. yeni bölümünde neler yaşanacak? Hünkar’ın sürpriz bir ziyaretçisi var… Acaba bu kişi Fekeli olabilir mi? Hünkar ile Fekeli aşkında neler yaşandığı birçok sorunun cevabı olabilir.

14. bölüm .2 fragmanında yüzü görünmese de Züleyha ve Yılmaz’ın karşılaştığı kişinin Yılmaz olduğu algısı oluştu. Demir, arabadan inip gördüğü kişiye silah çekiyor, karşısındaki kişi de silahını çekiyor ve Züleyha ikisine korkuyla bakakalıyor. Demir’in “Ya senin ölün çıkacak ya benim!” sözleri karşısında Züleyha donup kalıyor. Bu kişi Yılmaz mı? Videodan yeni bölümden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Yeni bölüm özeti;

Yılmaz’ın Adana’daki durdurulamaz yükselişi, Demir ve Cengaver’i çileden çıkartıyor! Yılmaz ve Fekeli’den tamamen kurtulmak için Çukurova’yı yerle bir eden ikiliyi, şimdi daha büyük sorunlar bekliyor.

Çukurova’da ölüm sessizliği! 10 kişinin hayatını kaybettiği büyük patlama, Çukurova’da büyük yankı yapıyor. Demir’in bu patlamada payının olduğunu öğrenen Hünkar ise, izleyeceği yol ile herkesi şaşırtacak.

Büyük yüzleşme! Aldığı intikamın sevincini yaşayan Demir, Züleyha ile katıldıkları törende hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya kalıyor! Çukurova’nın saygın beyi Demir, bu karşılaşmanın hesabını nasıl verecek?

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek’in oynadığı Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü yine heyecan dozu yüksek bir bölümle seyircinin karşısına çıkacak. Rating listesinin tepesine yerleşen dizi, her hafta seyirciyi ekrana bağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj