Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerBir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Züleyha Demir'in Yaptıklarını Hatırlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Züleyha Demir’in Yaptıklarını Hatırlıyor!

-

Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 109. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Züleyha, İzmir’e Hülya’yla konuşmak için gider. Mehmet, Züleyha’yı yalnız bırakmaz. Fikret, Züleyha’nın Mehmet’le gittiğini öğrenir. Züleyha, Hülya’nın başına gelenleri öğrenince Demir’in kendisine yaptıkları aklına gelir ve parmağındaki yüzüğü çıkarıp atar. Bir Zamanlar Çukurova 109. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Züleyha, Demir’in kendisine yaptıklarını hatırlıyor.

Perşembe Dizileri 2021

Züleyha Demir’in Yaptıklarını Hatırlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova 109. bölüm 2. fragmanında; Züleyha, Hülya’yla konuştuktan sonra Çukurova’ya geldikten sonra Demir’in kendisine ve Yılmaz’a yaptıkları aklına geliyor ve tüm olanları Mehmet’e anlatıyor. Bundan sonra Demir’i aklından da kalbinden de çıkarıyor.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 109. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1450879956091916288

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 108. BÖLÜM ÖZETİ!

Fikret, Mehmet’in Züleyha’nın etrafında olmasından hoşlanmaz ve onunla birbirlerine girer. Züleyha, Fikret’le konuşup onun kendisinin korumasına ihtiyacı olmadığını söyler. Bu konuşmadan sonra Fikret, Züleyha’ya çok içerler.

Konağa, bir kadın gelip Demir’i sorar. Onun kaybolduğunu öğrendikten sonra da gider. Hakan, Fekeli’yi Abdulkadir’in öldürdüğünü öğrenir ve ona bunu yaptığı için çok kızar. Fikret, Züleyha’nın ağır sözlerinden sonra çok içerliyor ve gidip meyhanede içer.

Betül’ü işle ilgili arar. Hemen, Betül bu fırsatı değerlendirip onunla görüşmek ister. Fikret, Betül’le buluşur. Şermin ve arkadaşları onları görür ve onların sevgili olduklarını düşünmeye başlar.

Betül, Fikret’le çok güzel vakit geçirir ve fırsatını bulup onu öper. O gece Fikret ile Betül birlikte olur. Ertesi gün Fikret, Betül’le birlikte olduğu için çok pişman olur. Züleyha, Betül’e şirkette bir oda ayarlar.

Betül, Ercan’a hafta sonu Antalya’ya gidip birlikte olmak için onu kandırmıştı. Ercan, Betül’le birlikte olmak için Antalya’da otel ayarlar. Betül’e, her şeyi ayarladığını söyler. Oda tamam deyip, onu geçiştirir.

Ertesi gün Betül, Züleyha’ya gidip Ercan’ın şirket hesabından kendi hesabına para geçirdiğini söyler. Züleyha, Ercan’ı yanına çağırıp onun şirketi dolandırdığını ispatladığını söyleyip onu işten kovar.

Ercan, Betül tarafından oyuna geldiğini söylese de Züleyha ona inanmaz. Betül, Abdulkadir’e bir arazi satıp ondan parasını alır. Selma ile Ayten, şirkete Züleyha’nın yanına gelir. Züleyha, onları dinlemek zorunda kalır.

Onlar, Demir’in Hülya isimli kadınla kendilerinin evinde buluştuğunu ve kendilerine her ay para gönderdiklerini söyler. Züleyha, onları dinlemeyince ona bir mektup bırakıp gidiyorlar. O sırada Mehmet içeri girer.

Züleyha, olanları ona anlatır. Hakan, kız kardeşinin başına gelenlerin sebebinin Demir olduğunu öğrenmek için onunla konuşmak ister. Tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Hülya, kardeşine hiçbir şey anlatamaz. Hakan, kız kardeşinin odasında Demir’e ait bir mektup bulur.

O mektubu Züleyha’nın okumasını sağlar. Bundan sonra Hakan, Demir’in neyi var neyi yok almak için yemin eder.

 Bir Zamanlar Çukurova 109. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! İzmir Yolculuğu Züleyha İle…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...