Ana SayfaÜnlülerBeyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

İlgili Postlar

Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

Şovmen ve son yıllarda o ses Türkiye de anılmış Beyazıt Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yaşını kutladı ve takipçilerine mesaj vermeyi de ihmal etmedi. Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

Beyazıt Öztürk, Youtube Videosu İle Sosyal Medyayı Salladı!

Beyazıt Öztürk kimdir?

Beyazıt Öztürk: ‘Herkesi ayrı ayrı öpmek, sarılmak istiyorum’

O Ses Türkiye programında jüri koltuğunda oturan Beyazıt Öztürk, dün yeni yaşına girdi. 51 yaşına giren başarılı isim, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı video ile yeni yaşıyla ilgili kendisine gelen güzel mesajları için teşekkür etti. Doğum gününü hatırlayan tüm takipçilerine teşekkür eden Öztürk, ‘Herkesi ayrı ayrı öpmek, sarılmak istiyorum’ şeklinde ifadeler kullandı. Beyazıt Öztürk virüsle ilgili olarak da “Allah herkese sağlık sıhhat versin, zorlu günler” ifadelerini kullandı.

Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

Şovmen ve son yıllarda o ses Türkiye de anılmış Beyazıt Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yaşını kutladı ve takipçilerine mesaj vermeyi de ihmal etmedi. Beyazıt Öztürk, Herkesi ayrı ayrı öpmek, sarılmak istiyorum’ şeklinde ifadeler kullandı. Beyazıt Öztürk virüsle ilgili olarak da “Allah herkese sağlık sıhhat versin, zorlu günler” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler