Magazin Haberleri » Ünlüler » Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

Şovmen ve son yıllarda o ses Türkiye de anılmış Beyazıt Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yaşını kutladı ve takipçilerine mesaj vermeyi de ihmal etmedi. Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!


Beyazıt Öztürk, Youtube Videosu İle Sosyal Medyayı Salladı!

Beyazıt Öztürk kimdir?

Beyazıt Öztürk: ‘Herkesi ayrı ayrı öpmek, sarılmak istiyorum’

O Ses Türkiye programında jüri koltuğunda oturan Beyazıt Öztürk, dün yeni yaşına girdi. 51 yaşına giren başarılı isim, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı video ile yeni yaşıyla ilgili kendisine gelen güzel mesajları için teşekkür etti. Doğum gününü hatırlayan tüm takipçilerine teşekkür eden Öztürk, ‘Herkesi ayrı ayrı öpmek, sarılmak istiyorum’ şeklinde ifadeler kullandı. Beyazıt Öztürk virüsle ilgili olarak da “Allah herkese sağlık sıhhat versin, zorlu günler” ifadelerini kullandı.


Beyazıt Öztürk Takipçilerine Sevgi Dolu Açıklama Yaptı!

Şovmen ve son yıllarda o ses Türkiye de anılmış Beyazıt Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yaşını kutladı ve takipçilerine mesaj vermeyi de ihmal etmedi. Beyazıt Öztürk, Herkesi ayrı ayrı öpmek, sarılmak istiyorum’ şeklinde ifadeler kullandı. Beyazıt Öztürk virüsle ilgili olarak da “Allah herkese sağlık sıhhat versin, zorlu günler” ifadelerini kullandı.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sabina Toziya’dan Üzücü Haber!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sergilediği üstün performansı ve rolündeki karakteri ile izleyicinin severek izlediği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir