teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduBeyazıt Öztürk: Gençler Doğru Yoldalar

İlgili Postlar

Beyazıt Öztürk: Gençler Doğru Yoldalar

22 yıl boyunca ‘Beyaz Show’u hazırlayan ve sunan, Türkiye’nin en önemli şovmenlerinden Beyazıt Öztürk, önceki gün İstinyePark’daydı. Yakın bir arkadaşıyla AVM’de görüntülenen Beyaz, objektiflere poz verdikten sonra muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“Sürpriz Proje: Heykel Atölyesi Kurduk”

Yeni bir proje ile ekrana dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Beyazıt Öztürk, “Ekranları özlediniz mi?” sorusu yöneltilince şu ifadeleri kullanmıştı:

‘O Ses’ yarışması vardı. Bu sene olacak mı, olmayacak mı belli değil. Onlara Acun (Ilıcalı) bakıyor, onun da haberi gelir. Onun dışında eylül ayında (reklam yüzü olduğu tekonoloji firması ile) bütün malzemelerin ve fabrika atıklarından Eskişehir’de bir heykel atölyesi kurduk. Yaklaşık 1.5 senedir orada heykel yapıyoruz. Televizyon atıkları, kablolar… Fabrikadan çıkan atıklar ile 15 tane büyük boyutlarda heykel yaptık. Konsepti Kadın Voleybol Milli Takımı. Firma takıma sponsor olduğu için onların figürleri üzerine yaptık heykelleri, enteresan bir şey oldu. Benim de esas meslek okuldan, pandemi döneminde aklımıza geldi ‘Yapalım mı?’ dedik, şirket de ‘Hadi yapalım’ dedi. Sağ olsun hocalardan 1-2 arkadaşım destek attı. Eylül ayında Zorlu’da bir sergi düşünüyoruz.

“Acun’dan Haber Bekliyoruz”

53 yaşındaki komedyen, “Yeni projeler var mı? sorusuna, “Kafamda genel kültür üzerine yarışam programı var, şu an pişirmeye çalışıyoruz ekiple beraber. Belki ‘Beyaz Show’ yeniden olur. Onunla ilgili belki bu sene, belki önümüzdeki sene dünya turnesi planlıyorum. Acun’dan haber bekliyoruz, ‘Ne olacak ne bitecek’ diye. Şimdi burada yazıyorum da 22 sene ‘Beyaz Show’, radyo… Birçok hatıra ve görüntü var. Bütün bunları nasıl değerlendirebilirim ne yapabilirim? Yeni bir oyun çıkartabilir miyim? Yoksa bu yeni dijital kanallara bunlarla ilgili yeni bir şey mi yapabilirim? Kafamda bunları oturtmaya çalışıyorum. İçime sinecek güzel bir proje olsun. Artık dijital kanalarımı, iş kanallarına mı? Bir tanesine yapılacak, içeriğine göre şekillenecek” yanıtını vermişti.

Beyazıt Öztürk Setten Paylaşım Yaptı

Ekranların sempatik ismi, hem tatil yapıyor, hem de çalışma hayatını aksatmıyor. Sosyal medyada ara ara yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiren 53 yaşıdnaki ünlü şovmen, sette çekilen bir karesini takipçilerinin beğenisine sundu.

Son olarak bir elektronik şirketinin reklam çekimleri için kamera karşısına geçen Öztürk, 2.3 milyon fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesaabından yayınladığı kareye, “Çook yakında” notunu düşerek, sevenlerini heyecanlandırdı.

Beyazıt Öztürk Kimdir?

Beyazıt Öztürk: Gençler Doğru Yoldalar

Beyaz Show’un tekrar başlayacağı yönünde çıkan haberlere açıklık getiren Beyazıt Öztürk, “Tarih belli değil, kafamızda bir proje var ama henüz netleşmedi. Üzerinde çalışıyoruz” demekle yetindi.

“Son dönemde yayınlanan yeni show programlarını takip ediyor musunuz?”, “Kimlerin programını izliyorsunuz?” sorularına ünlü şovmen, “İbrahim Selim’i izliyorum ve çok beğeniyorum, aynı şekilde Uğur Aslan’ın ‘Afara’ programı da çok güzel” yanıt verdi.

Muhabirlerin Doğu Demirkol’un programını sorması üzerine tekrar söze giren Beyaz, “Evet, Doğu da çok iyi başladı, ‘Alelade Show’u da takip ediyorum. Doğru yoldalar, zaten gençler sağ olsun beni arayıp fikrimi alıyorlar” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler