Ana SayfaDizilerBeyazıt Öztürk Beyaz Show’un Başlayacağı Tarihi Açıkladı

İlgili Postlar

Beyazıt Öztürk Beyaz Show’un Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Türk televizyon tarihinin efsane programlarından olan Beyaz Show yeniden ekranlara geliyor. Beyazıt Öztürk program tarihini açıkladı.

TV8’de Acun Ilıcalı ile birlikte çalışmaya başlayan Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz dönemlerde O Ses Türkiye jürisinde yer almıştı. O Ses Türkiye Yılbaşı gibi özel programlarda da yer alarak TV8 bünyesinde yer alan Beyazıt Öztürk için Beyaz Show iddiaları uzun zamandan beri konuşuluyordu. Bu konuda ilk açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Beyaz Show için çalışmaların başladığını ifade etmişti. Şimdi ise bu haberler Beyazıt Öztürk tarafından teyit edildi.

Beyaz Show Çekimleri Başlayacak

Sabah yürüyüşünde magazin objektiflerine takılan Beyazıt Öztürk, konuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu. Yeni dönemde sürprizlerle dolu bir program hazırladıklarını ifade eden Öztürk,  “Her şey yolunda iyiyim. Yalnız olduğum için mutfakta iyiyim. Beyaz Show nisan ayında başlayacak. Tam tarihi ve sürprizleri açıklayacağım” dedi.

Beyazıt Öztürk Beyaz Show’un Başlayacağı Tarihi Açıkladı
Beyazıt Öztürk Beyaz Show’un Başlayacağı Tarihi Açıkladı

Beyaz Show Nisan’da Başlıyor!

Beyaz Show için oldukça heyecanlı olduğu görülen Beyazıt Öztürk, çekimlerin Nisan ayı itibariyle başlayacağını ve ardından programın ekranlarda ye almaya başlayacağını söyledi. Önceki konsepte göre değişikliklerin yapılacağını ve böylece farklı içeriklerin izleyenlere sunulacağını duyuran Öztürk, böylece yeni program öncesinde beklentileri yükseltti. Beyazıt Öztürk konuyla ilgili  “Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyler yapmayıp farklı şeyler yapmak istiyoruz. İnsanlar sıkılmasın ‘Yine mi aynı şeyler’ demesinler. Yaptığım işlerin insanlar için ne kadar değerli olduğunu biliyorum. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz” dedi.

Beyazıt Öztürk kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler