Ana SayfaÜnlülerBerna Laçin 'den Alişan'a Sert Yanıt

İlgili Postlar

Berna Laçin ‘den Alişan’a Sert Yanıt

Berna Laçin geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olmasının ardından eleştirilerin hedefi olmuştu. Alişan’da Berna Laçin’i eleştirenlerden biriydi. Berna Laçin Alişan’ın eleştirisine sert yanıt verdi. Detaylar haberimizin devamında…

Berna Laçin Kimdir?

10 Yılı Doldurduktan Sonra Devlet Resmi Olarak Verdi

Alişan Berna Laçin’in aşı olmasının ardından “Ben test aşamasında gönüllü olduğumda, anneniz sormuştu ya ‘Alişan nasıl aşı oldu?’ diye… Siz aşı olduğunuzda da anneniz sordu mu size, ‘Kızım ne zaman gazeteci oldun?’ diye Berna Hanım…” yorumunda bulunmuştu.

Berna Laçin Alişan’ın bu göndermesine cevap olarak “Benimle yatıp kalkıyor. Çok tontiş. Annem sormadı çünkü okur yazar, gazete okur, benim de yıllardır tüm köşe yazılarımı okur. Ben gazete çalışanı olarak 10 yılı doldurduktan sonra resmi olarak Devlet verdi yani sizin çevrelerde olduğu gibi gaydırı gubbak durum yok” dedi ve “Arkadaşlar 212’liyim basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı!” dedi.

Berna Laçin Eleştirilere Yanıt Verdi!

Takipçilerinin Tepkisini Çekti

Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla BionTech aşısı olduğunu duyurdu. Laçin’in aşı olması bazı takipçilerinin tepkisini çekti.

Laçin, “Sana nasıl sıra geldi?” diye soran takipçilerine, “Arkadaşlar 212’liyim Basın çalışanı olarak kartı olanlara tanımlanmış aşı” cevabını verdi. Laçin ayrıca, “Bu arada ‘ben aşımı bir başkasına devredebilir miyim?’ diye sordum, olmuyor, bu da bilginize. Bu arada eNabız üzerinden sık sık kontrol edin. Ben de öylesine diye baktım ve şaşırdım, her an size de çıkabilir . Piyango reklamı gibi oldu ama çıkınca insan ikramiye çıkmış gibi hissediyor” ifadelerini kullanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler