Ana SayfaÜnlülerAjda Pekkan Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

İlgili Postlar

Ajda Pekkan Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yaptı

Ajda Pekkan geçtiğimiz günlerde dizinden ameliyat oldu. Pekkan geçirdiği operasyonun ardından sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Pekkan “Sağ bacağımdan yaklaşık 6 yıl önce Amerika’da operasyon geçirmiştim. Bu süreçte sol bacağıma aşırı yüklendiğim için sıkıntı yaşadım. Bir hafta önce menisküs ameliyatı oldum. Gayet iyiyim ve bir hafta daha istirahat edip, albüm çalışmalarıma devam edeceğim” dedi. Detaylar haberimizin devamında…

Ajda Pekkan kimdir?

Albüm Çalışmalarına Devam Edeceğim

Geçtiğimiz günlerde dizinden ameliyat olan Ajda Pekkan sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Pekkan ; “Sağ bacağımdan yaklaşık 6 yıl önce Amerika’da operasyon geçirmiştim. Bu süreçte sol bacağıma aşırı yüklendiğim için sıkıntı yaşadım. Bir hafta önce menisküs ameliyatı oldum. Gayet iyiyim ve bir hafta daha istirahat edip, albüm çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.

Ameliyatının ardından kız kardeşi Semiramis Pekkan’ın evinde birkaç gün dinlendikten sonra kendi evine geçtiğini söyleyen Ajda Pekkan; “Klip var, albüm çalışmalarım var. Bu problemin bitmesi gerekiyordu bitti. Kurtuldum yaşasın! Sporuma, sahne çalışmalarıma hemen başlayacağım. 14 Mayıs’ta Bodrum Günay’da sahne alacağım. Gayet iyiyim, sağlıklıyım. Bana dramatik bakmasınlar, ajitasyon yapmasınlar, zaten sevmem.” dedi.

Konserlerden Önce Fırsat Bulamamıştım

Ajda Pekkan sağlık durumu ile ilgili olarak ilk kez gazeteci Olcay Ünal Sert’e açıklama yapmıştı. Fulya Acıbadem Hastanesi’nde Prof. Dr. Ömer Faruk Taşer’e menisküs ameliyatı olan sanatçı geçirdiği operasyonla ilgili olarak şunları söylemişti: “Dizimden ameliyat oldum ama öyle abartılacak birşey yok basit bir diz ameliyatı, şu an gayet iyiyim. Zaten problemim vardı. Bu Pandemi de olsun bitsin istedim. Öyle yazıldığı gibi iki dizimden birden ameliyat olmadım, tek dizimden ameliyat oldum. 5 yıldır var olan bir sorundu bu. Yoğun konserlerden daha önceden fırsat bulamamıştım.

Ayrıca insan çekinebiliyorda, ilk başlarda biraz korkuyordum çünkü 2,5 – 3 aylık bir dinlenme süreci de gerekiyor. Ben kendimi çok hızlı bir şekilde tedavi etme sürecine aldım. Hemen sporuma başladım, platesle… Bundan böyle sahnede daha rahat olacağım. Boşuna korkmuşum.” Bayramda sahneye çıkmayı planladığını belirten Pekkan, “O yüzden bunu yaptırmam gerekiyordu. Bir futbolcu gibi düşünmek gerekiyor, farzet maça hazırlanıyorum. Öyle yazdıkları gibi abartılacak birşey yok.” demişti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler