Ana SayfaÜnlülerBerkay Ateş "Tarkan'ın Korumalığını Yaptım"

İlgili Postlar

Berkay Ateş “Tarkan’ın Korumalığını Yaptım”

SHOW TV’nin sevilen dizisi ‘Alev Alev’de ‘Ozan’ karakterini canlandıran Berkay Ateş, katıldığı programda bilinmeyenlerini anlattı. Gençlik yıllarıyla ilgili şaşırtan bir itirafta da bulunan oyuncu, “Dört gün boyunca konserlerde Tarkan’ın korumalığını yaptım ama Tarkan’ı hiç görmedim.” dedi. Detaylar haberimizin devamı…

Berkay Ateş Kimdir?

Beşiktaş’ta Kaleci Olarak Sahaya Çıkmak İstiyorum

Son dönemin popüler oyuncularından Berkay Ateş,  “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu. Samimi açıklamalarda bulunan Ateş, özel hayatı ve kariyeriyle ilgili bilinmeyenlerini anlattı.

Fanatik bir Beşiktaş taraftarı olduğunu anlatan oyuncu, geçmişe dönüp baktığında hayatında bir pişmanlığı olmadığını ancak zaman zaman gençken ilgili olduğu futbola devam edip Beşiktaş’ta kaleci olarak sahaya çıkmak isteğinin aklına geldiğini ifade etti.

Böyle İşler Oyunculuğa Sarılmama Sebep Oluyor

Oyunculuğunun yanı sıra, yazdığı oyunlarla da bilinen Ateş, oyunculuk ya da yazarlık arasında bir tercih yapması gerekse hangisinin ağır basacağının sorulması üzerine, “Hikayenin iyi olduğu yerde oynamanın keyfi bambaşka. Orada yaptığım işimin karşılığını bulduğumu hissediyorum. Böyle işler oyunculuğa sarılmama sebep oluyor. Yazmanın keyfi ise bambaşka, ancak yazabilmem için şartlarımın istediğim gibi oluşması gerekiyor. İzole bir ortama mutlaka ihtiyaç duyuyorum. Uyumak ile uyanmanın bir farkının kalmadığı zaman dilimlerinde daha verimli yazdığımı düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Zımpara Yapmak Beni Sakinleştiriyor

Evindeki masasından yatağına, oturma takımından kitaplığına kadar pek çok eşyayı kendi eliyle yaptığını anlatan oyuncu, ileride marangozluk üzerine küçük de olsa mutlaka bir dükkan açma isteğinden de bahsetti.

Marangozluk işleriyle uğraşmanın kendisini çok rahatlattığını da itiraf eden sevilen Ateş, “Hele zımpara atmak nasıl sakinleştiriyor beni inanamazsınız.” sözleriyle güldürdü.

Gençlik zamanlarında Tarkan’ın Harbiye konserlerinde koruma olarak çalıştığını anlatan başarılı ünlü oyuncu, “Dört gün boyunca konserlerde Tarkan’ın korumalığını yaptım ama Tarkan’ı hiç görmedim. Konser alanında güvenlik olarak çalışıyordum alan alabildiğine kalabalık. Benim Tarkan’ı görebilme şansım bile yok, evinde oturanlar Tarkan’ı daha iyi görüyor ve duyuyordu bence.” ifadeleriyle stüdyoda eğlenceli anlar yaşattı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler