Ana SayfaDedikoduBeren Saat'den Her Şeyi Özetleyen Doğum Günü Mesajı!

İlgili Postlar

Beren Saat’den Her Şeyi Özetleyen Doğum Günü Mesajı!

Ünlü oyuncu Beren Saat, müzisyen eşi Kenan Doğulu’nun doğum günü sebebiyle sosyal medya sayfasından bir mesaj yayınladı. Beren Saat’den Her Şeyi Özetleyen Doğum Günü Mesajı Geldi..İşte Detaylar..

Oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, 2014 yılının Temmuz ayında Los Angeles’da dünya evine girmiş ünlü çift, geçtiğimiz sene ilişkilerinden büyük bir kriz yaşamıştı.

Beren Saat kimdir?

Güzel oyuncu Beren Saat, paylaştığı geçen yıl doğum günü mesajı günlerce konuşululmuş ve ünlü çift evlerini ayırmışlardı. Magazin sayfalarından boşanma haberleri manşetlerden inmeyen çift, 8 aylık ayrılığının sonrasında Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu evliliklerine ikinci bir  şans vermeyi layık gördüler..

Beren Saat Tek Mesajla Her Şeyi Özetleyiverdi!

Yetenekli oyuncu Beren Saat eşi Kenan Doğulu’nun doğum günü sebebiyle sosyal medya sayfasından  paylaştığı mesaj ile adeta evlilikleri boyunca yaşadıklarını özetleyiverdi…

Kenan Doğulu kimdir?

Beren Saat: “Sana Yeniden Hayran Olarak Çıkıyorum”

Instagram sayfasından müzisyen eşi Kenan Doğulu ile bir fotoğrafını yayınlayan Beren Saat altına şu notu yazdı;
Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer ‘tamam’ dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, es olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk.Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun”

Beren Saat'den Doğum Günü Mesajı!
Beren Saat’den Doğum Günü Mesajı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler