Ana SayfaDizilerBaşrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik'in Paylaştığı Kuzgun Dizisinden İlk Kare Geldi

İlgili Postlar

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik’in Paylaştığı Kuzgun Dizisinden İlk Kare Geldi

Barış Arduç ve Burcu Biricik’in başrollerini birlikte oynadığı Kuzgun dizisinin setinden ilk kare yayınladı. İkili, yeni dizilerinin çekimleri için yoğun bir tempoda hızla çalışmaya devam ediyor.

Kuzgun Dizisine Usta Bir Oyuncu Daha Eklendi!

Star TV’nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi ‘Kuzgun’un çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.Yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve güzel oyuncu Burcu Biricik’in başrollerini paylaştığı Kuzgun dizisi setinden ilk kare de yayınlandı.

Kuzgun Dizisinden İlk Kareler Geldi

Başrollerini; yakışıklı oyuncu Barış Arduç ve  Burcu Biricik’in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen gibi usta oyuncular rol alıyor. Yönetmenliğini Bahadır İnce’nin yaptığı Kuzgun’un, senaryosunu Uluslararası Emmy Ödüllü ‘Kara Sevda’ dizisini de kaleme alan Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz kaleme alıyor. Takipçilerinin merakla beklediği dizide ilk kare ise dün paylaşıldı.

Barış Arduç ve Burcu Biricik Başrol Paylaşıyor

Hikayesi İstanbul’da geçecek dizinin ilk iki hafta çekimleri Kapadokya bölgesinde yapıldı. Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan dizide; Barış Arduç ‘Kuzgun’, Burcu Biricik de ‘Dila’ karakterlerini can veriyor.

Kuzgun 20 Yıl Sonra İntikam Alacak

Başarılı oyuncu Barış Arduç dizide polis olan babası Yusuf Cebeci’nin intikamını almak için 20 yıl bekleyen ‘Kuzgun’ karakterine hayat verecek.

Kuzgun, çocuk yaşlarda ailesinden ayrılmak zorunda bırakıldıktan sonra ‘Akça’ adıyla başka bir kimlikle yaşamıştır. Korumalık yapan Kuzgun, babasının ve yaşayamadığı çocukluğunun intikamını almak için İstanbul’a geri dönmeye karar verir.

Barış Arduç Kimdir?

Burcu, Barış’ın Çocukluk Aşkını Oynayacak

Güçlü hikayesiyle dikkat çeken dizide güzel oyuncu Burcu Biricik ise Kuzgun’un çocukluk aşkı Dila Bilgin’e hayat verecek. Avukatlık yapan Dila ile Kuzgun’un yolları yıllar sonra yeniden birleşecek. Aksiyon sahneleriyle dikkat çekecek olan dizide sık sık Dila ve Kuzgun’un çocukluk senelerine de yer verilecek.

Burcu Biricik Kimdir ?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler