Pazar, Mayıs 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir'in Masum Olduğunu Anlıyor!

Baraj 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir’in Masum Olduğunu Anlıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 38. yeni bölümüyle 4 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Polisler gelince, Demir oradan kaçar. Hastaneye kaldırılan Nazım, bir böbreğini kaybeder. İkinci böbreği de tehlikeye girince böbrek nakli gerekir. Bahar’ın, böbreği Nazım’a uyar. Ama Tarık, Bahar’la görüşüp Nehir’i evlenmeye zorlar. Kendine gelen Nazım, Nehir ile Tarık’ın evlendiğini öğrenir. Baraj 38. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Nazım, Nehir’in masum olduğunu anlıyor.

Salı Dizileri 2020

Nazım Nehir’in Masum Olduğunu Anlıyor!

Baraj 38. bölüm 1. fragmanında; Nazım, Nehir’in Bahar tarafından Tarık’la evlenmeye zorlandığını anlıyor. Zahra, Tarık ile ilgili anlattıklarının yalan olduğunu söylüyor. Ama onunla ilişkilerinin olduğunu da inkar etmiyor. Tüm konuşmaları duyan Halil, silahını çekip Zahra’nın üzerine yürüyor.

İşte Baraj 38. bölüm 1. fragmanı…

 

BARAJ 37. BÖLÜM ÖZETİ!

Demir, Nazım’ı vurduktan sonra Nehir’i de öldürmek ister. Ama polislerin geldiğini görünce oradan kaçar. Nazım, hastaneye kaldırılır. Bir böbreğini kaybeden Nazım’ın ikinci böbreği de tehlikeye girer. Doktor Nazım’a, böbrek nakli yapılması gerektiğini söyler.

Herkes, böbrek nakli yapmayı kabul eder. Ama sadece Bahar’ın, böbreği Nazım’a uyar. Bunu öğrenen Tarık, Nehir’le konuşur. Ona, eğer Nazım’a böbreğini verirse, Nehir’le onun mutlu mesut yaşayacağını söyler. Bahar’a, Nazım’a böbreğini vermesinin karşılığında Nehir’le kendisinin evlenmesini istemesini zor koşmasını ister.

Nehir’le konuşan Bahar, Nazım’a böbreğini vereceğini ancak onların evlendiğini görmeden ameliyata girmeyeceğini söyler. Nehir, Tarık’a gidip onunla hemen evlenmek istediğini söyler. Oda, haberi yokmuş gibi neden hemen evlenmek istediğini sorar. Oda, onu sevdiğini söyleyince Tarık, ikna olmuş gibi olur.

Bahar, Nehir ile Tarık’ın evlendiklerini duymadan böbrek naklini yapmaz. Evlendiklerini duyduktan sona böbreğini Nazım’a verir. Nazım, kendisine geldikten sonra Nehir’in Tarık’la evlendiğini öğrenir. Ama Nehir’in, bunu yapmasının altında ne olduğunu araştırır.

Zahra, Nehir ile Zerrin’in yanına gidip Tarık’ın, Halil’in katili olduğunu söyler. Onlar, elinde delil olmayınca ona inanmaz. Demir, Azra’nın Bahar’ın öz kardeşi olmadığını anlayıp onu tehdit eder. Azra, Bahar’la konuşup kardeşi olarak kendisine kimlik çıkartmasını ister.

Zahra, sakladığı görüntüleri çıkarıp Nehir ile Nazım’ın karşısına çıkar. Bu arada Bahar, durumu Tarık’tan öğrenip hemen bir adam tutup Halil’in katili oluğunu itiraf etmesini sağlar. Nazım’ı arayıp, Halil’in katilinin bulunduğunu söyler. Halil, izlediği görüntülerden sonra Bahar’ın sahte katil bulduğunu anlar.

Baraj 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nazım Gerçekleri Öğreniyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Züleyha Ümit İle Demir'in İlişkisini Öğreniyor

Bir Zamanlar Çukurova 96. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Ümit İle...

0
Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 96. yeni bölümüyle 13 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fekeli, Demir’e gidip...