Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 33. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mert Kaçırılıyor!

Baraj 33. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mert Kaçırılıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 33. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nazım, son anda Nehir’i yanmaktan kurtarır. Onu alıp hastaneye götürür. Nazım, Nehir’e hala onu çok sevdiğini söyler. Nehir, ondan elini bırakmamasını ister. Oda, onun hep yanında olacağını söyler. Bahar, onların konuşmalarını duyar. Baraj 33. bölüm 2. fragmanı yayında. Mert, kaçırılıyor.

Salı Dizileri 2020

Mert Kaçırılıyor!

Baraj 33. bölüm 2. fragmanında; Nehir, Mert’in odasına girdiğinde onun yatağının üzerinde bir not buluyor. Notta; polise haber vermemesi ve Mert’i istiyorsa istediği parayı getirmesi yazıyor. Bahar, tüm bunları yapanın Azra olduğunu öğreniyor. Zerrin’le Nehir’de, kendisini kaçıranın Azra olduğunu anlayıp durumu Nazım’a anlatıyorlar.

İşte Baraj 33. bölüm 2. fragmanı…

BARAJ 32. BÖLÜM ÖZETİ!

Halit, Meryem’in cesedini derin dondurucunun içinde gördüğü sırada İbrahim onu kafasından yaralar. Önce Halit’in öldüğünü zannederler. Yaşadığını öğrendikten sonra derin bir nefes alıp, onu hayal gördüğüne inandırırlar.

Nazım, Bahar ile Nehir’in kendisine hamilelik yalanı söylediğini öğrendikten sonra şok olur. Nehir, Nazım’ı bulup konuşur. Onu, hala çok sevdiğini, onun da kendisini sevdiğini bildiğini söyler. Nazım, Nehir’e onu bırakalı çok olduğunu söyler. Nehir, ona inanmadığını gözlerinin içine bakarak kendisini sevmediğini söylemesini ister.

Nazım, onun gözlerinin içine bakarak sevmediğini söyleyemez. Bahar, Nazım’ın bir daha kendisini affetmeyeceğini düşünmeye başlar. Nazım, ertesi gün küçük bir çanta hazırlayıp Mert’i de alıp bir kaç günlüğüne tatile çıkar. Ama nerede olduğunu kimseye söylemez. Zerrin, bir eski dostundan yardım isteyip Nazım’ın hangi otelde kaldığını öğrenir.

Adam, adresi yazıp Zerrin’e verir. Azra, Zerrin’in cebinden o kağıdı alıp yerine başka adres yazıp yere atar. Zerrin, notu düşürdüğünü zannedip yerden alıp Nehir’e verir. Nehir, o adrese gider. Zerrin’i arayıp, gittiği yerin depo gibi bir yer olduğunu söyler. Azra, Nehir içeri girdikten sonra kapıyı üzerinden kapatır.

Bahar, Azra’nın verdiği adrese gidiyor ve Nazım’ı bulur. O sırada Zerrin Nazım’ı arar ve Nehir’in onun yanına gitmek için yola çıktığını ve ondan sonra bir daha haber alamadığını söyler. Nazım, apar topar geri döner. Zerrin, aynı arkadaşından Nehir’in telefon sinyalinden adresini bulmasını ister.

Tarık, İbrahim ve Zahra, Meryem’in cesedini gömmek için hazırlanırlar. O sırada kapı çalar ve Halit ile annesini karşısında gören Zahra şok olur. Kadın, kafayı kilitli olan derin dondurucuya takar. Anahtarı açık içine bakar.

Ama kızının cesedini göremez. Tarık ile İbrahim’i çağırıp ondan Zahra’yı oğlu Halit’e ister. Nehir’in ayağı gaz lambasına çarpınca yangın çıkar. Her yer alınca dışarı çıkamayan Nehir, alevlerin arasında kalır.

Baraj 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nazım Nehir’e Onu Sevdiğini İtiraf Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Vahit'i Hayata Küstüren Sebep Ne

Kırmızı Oda 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Vahit’i Hayata Küstüren Sebep...

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 32. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nihal, çocukluğunda yaşadıklarını anlatıyor. Sefer, doktor hanımla konuşup ona babasını...
Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…