Cuma, Nisan 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir'in Hamileliği Ortalığı Karıştırıyor!

Baraj 30. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir’in Hamileliği Ortalığı Karıştırıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 30. yeni bölümüyle 9 mart salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Tülay hanım, öğrendiklerinden sonra kalp krizi geçirip hayatını kaybeder. Bahar, Nehir’i evden kovar. Oda gidip, Tarık’ın evine yerleşir. Nazım, Nehir’i kıskanır ve onu alıp evine götürmek ister. Öldü sanılan, defalarca kez mezarı değiştirilen Halil, sapa sağlam Tarık’ın karşısına çıkar. Baraj 30. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nehir’in hamileliği, ortalığı karıştırıyor.

Salı Dizileri 2020

Nehir’in Hamileliği Ortalığı Karıştırıyor!

Baraj 30. bölüm 2. fragmanında; Bahar, iş içinde olsa Nazım’ın yanında Nehir’i görmeye dayanamıyor. İş toplantısına gelip onun kendisini aldattığını söylüyor. Nazım, durumu anlatınca hamilelikten böyle davrandığını söylüyor. Nehir, kendisinin de hamile olduğunu, onların evlendiği günden bir gün önce birlikte olduklarını söylüyor.

İşte Baraj 30. bölüm 2. fragmanı….

BARAJ 29. BÖLÜM ÖZETİ!

Tarık, Nehir’le Mert’i İbrahim’in evine götürür. Bahar, Tarık’ın evinde onları bulamaz. Dışarıda İbrahim’i görür. Onu takip edip polisleri oraya çağırır. Mert’i, annesinden zorla alır ve Nehir’i tutuklattırır. Nehir, nöbetçi mahkemeye çıkmak üzere nezarete atılır.

Mert, eve geldikten sonra sürekli annesini ister ve hiçbir şey yemez. Nazım, Nehir’in nezarette olduğunu öğrendikten sonra Bahar’a bunu yaptığı için çok kızar. Hemen, emniyete gider. Bahar, şikayetini geri almak zorunda kalır. Nehir, oğluna yakın olmak için evine gelir.

Ertesi gün Nehir’in, uyuşturucu kullanmadığı anlaşılan rapor çıkar. Zerrin, raporu alıp Nazım’a götürür. Nazım, Nehir’e uyuşturucuyu Tarık’ın verdiğini düşünüp onu bulur ve yumruklamaya başlar. Tarık, uyuşturucuyu Nehir’e Bahar’ın verdiğini söyler.

Nazım, eve gelip Bahar’a Nehir’e uyuşturucu verip vermediğini sorar. O da, verdiğini itiraf eder. Hemen, Mert’i alıp Nehir’e götürür ve onun bundan sonra annesinde kalacağını söyler. Nehir’le Nazım, birlikte Mert’e kitap almaya gider. Nehir’in dava açsa Mert’i alacağını bilen Bahar, artık onlarla uğraşmak istemiyor ve pes eder.

Bahar, hamile olduğunu anlıyor ve annesine bu durumu kimseye anlatmamasını, Nazım’ın kendisine dönecekse bebek yüzünden dönmesini istemediğini, kendisini sevdiği için dönmesini ister. Ama Tülay, Nehir’le Nazım’ı birlikte görünce Bahar’ın, hamile olduğunu söyler.

Nazım, Bahar’ın hamile olduğunu duyunca onun yanına koşar. Tülay, Nehir’e Mert’i ona asla vermeyeceğini söyler. Nehir, ona Mert’in onun torunu olmadığını, Nazım’ın oğlu olduğunu söyler. Tülay, duydukları karşısında fenalaşıp yere yığılır. Zerrin, Tülay’ın nabzının olmadığını fark ediyor.

 Baraj 30. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halil Sapa Sağlam Tarık’ın Karşısına Çıkıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama