Cuma, Mart 5, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bahar Mert'i Nehir'den Almak İçin Harekete...

Baraj 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Bahar Mert’i Nehir’den Almak İçin Harekete Geçiyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 26. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nehir ile Tarık, evlenmek için tüm hazırlıkları tamamlar ve nikah memurunun karşısına oturur. Zahra, Tarık’ın Nehir’le evlenmek üzere olduğunu öğrenir. İkilinin nikahları tam kıyılacağı sırada polisler gelip Tarık’ı tutuklayıp götürürler. Baraj 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Bahar, Mert’i Nehir’den almak için harekete geçiyor.

Salı Dizileri 2020

Bahar Mert’i Nehir’den Almak İçin Harekete Geçiyor!

Baraj 26. bölüm 2. fragmanında; Nehir, Nazım’la konuşmak istiyor. Nazım ona, kararından vazgeçmeyeceğini ve Mert’i onun elinden alacağını söylüyor. Bahar, annesine Mert’i Nehir’den almak için sahte belgeler düzenlemek zorunda olduğunu söylüyor.

İşte Baraj 26. bölüm 2. fragmanı…

BARAJ 25. BÖLÜM ÖZETİ! 

Nehir, Nazım’a Mert’in babasının o olduğunu söyler. Nazım, Nehir’in söylediklerine inanmaz. Bahar’da, Nazım’a Nehir’in yalan söylediğini söyler. Ama hemen Nazım’ın yastığından saç örneği alıp arkadaşını arar. Ondan, bir test daha yapmasını ister. Nazım, Bahar’ın konuşmalarını duyup onu takip eder.

Ertesi gün, Nazım yine Bahar’ı takip eder ve arkadaşından bir zarf aldığını görür. Yanına gidip test sonucunu alır ve Bahar’a da kendisine söylemeden böyle bir şey yaptığı için çok kızar. İkilinin arası bozulur. Nazım, dağ evine gidip Nehir’e bir konum atar ve konuşmak için onu yanına çağırır.

Bahar’da peşlerinden gider. Nehir, Nazım’a onun 25 yıl hapis cezası yediğini öğrendikten sonra karnında çocuğuyla ortada kaldığını, Hakan’la çocuğunun bir çatı altında büyümesi için evlendiğini anlatır. Nazım, Nehir’in anlattıklarına inanır. Ondan Tarık’la evlenip evlenmeyeceğini sorar.

Nehir’in Tarık’la evlenme fikri değişmeye başlar. Bahar, dışarıda onları bekler. Nehir ile Nazım’ın gitmeden önce samimi bir şekilde konuştuklarını görür. Nehir, bu arada Tarık’a hisse devri yapmıştır. Bahar, bunu öğrendikten sonra ertesi gün yapılacak sözleşmenin metnini Nazım’ın bilgisayarından alır.

Üzerinde değişiklikler yapıp Nehir’in Nazım’ı kandırdığını düşünmesini sağlar. Zahra, aşçı olarak bir iş yerine girip çalışmaya başlar. İbrahim’in telefondan Tarık’la konuşmalarını duyar ve onun zengin bir kadınla evleneceğini öğrenir. Sözleşmenin değiştirildiğini Nazım, imzaları attıktan sonra öğrenir.

Nehir’in yanına gidip kendisini kandırdığını ve oğlunu onun gibi bir sahtekara bırakmayacağını söyler. Bahar, onların aralarının bozulmasını geriden zevkle izler. Nehir, ise neler olduğunu anlayamaz.

Baraj 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zahra Tarık’ı Polise İhbar Mı Ediyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ahmet'in Arzu'yla İlişkisi Ortaya Çıkıyor

Kefaret 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ahmet’in Arzu’yla İlişkisi Ortaya Çıkıyor!

0
Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Kefaret, 16. yeni bölümüyle 7 mart pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep, Sinan’ın Sude’nin koruyucu ailesi...