Magazin Haberleri » Dedikodu » Banu Parlak Yeni Şarkı Çıkarıyor
Banu Parlak Yeni Şarkı Çıkarıyor
Banu Parlak Yeni Şarkı Çıkarıyor

Banu Parlak Yeni Şarkı Çıkarıyor

Ünlü Sanatçı Banu Parlak, yeni şarkısının müjdesini verdi. Parlak, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Ciğerinizi sökeceğim” dedi.


Sosyal medyada çektiği videolarla milyonlarca insana ulaştıktan sonra Sanatçı kimliği ile üst üste çıkardığı şarkılar ile dikkatli üzerine çeken Banu Parlak, son Cover çalışması ‘Aman’dan sonra yeniden stüdyoya girdi. Parlak, yeni şarkısı ile ilgili Instagram Hikayesinden sevenlerine yeni şarkısının müjdesini verirken, şarkı ile ilgili de tüyo verdi. Sevilen sanatçı Banu Parlak, yeni şarkısı ile ilgili yaptığı paylaşımında, “Stüdyodayım yeni şarkımız geliyor. Ciğerinizi sökeceğim. Yakarız bu gezegeni. Bekleyin” dedi.

Arabesk Şarkı Mı Çıkarıyor?

Son dönemde çıkardığı şarkılar ile gündemden düşmeyen Banu Parlak, yeni şarkısının nasıl olacağı merak konusu. Parlak’ın Instagram hikayesinden paylaştığı anılarında dikkat çeken şarkının müziği oldu. Keman eşliğinde çalınan müziklerin Arabesk olduğu anlaşıldı. Parlak, bu videolar ile yeni şarkısının nasıl olacağının da mesajını vermiş oldu.

Ünlü Youtuber Yeni Şarkı Çıkartıyor!

Sadece Youtube’da Yayınlanacak

Banu Parlak, çıkardığı şarkıları hem dijital platformlarda hem de YouTube müzik kanallarında yayınlarken, bu yeni şarkısının sadece YouTube’da yayında olacağını söyledi. Banu Parlak’ın yeni çalışması bugün saat 18.00’de YouTube kanalında yayınlanacak.


Banu Parlak Instagram: instagram.com/prlkbanu/

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Erkan Uluocak

Avatar

İlginizi Çekebilir

Oyuncuyu Kimse Tanıyamadı

İmajını Değiştiren Ünlü Oyuncuyu Kimse Tanıyamadı..

Fenomen dizi Behzat Ç. ile hafızalara kazınan Erdal Beşikçioğlu, yepyeni dizisi Kimsesizler için imaj değişikliğine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir